Oficjalna zapowiedź „The Forge” – pierwszego DLC do SotTR

Tydzień temu na naszym oficjalnym Facebookowym profilu informowaliśmy was o pierwszej zapowiedzi DLC do Shadow of the Tomb Raider w postaci filmiku pokazującego kilka ujęć z rozgrywki, a możecie go obejrzeć tutaj. Oficjalna zapowiedź „The Forge” nastąpiła dopiero dzisiaj, a na stronie serii tutaj pojawił się wpis promujący pierwszy z siedmiu dodatków jakie mają pojawiać się co miesiąc.

Lara musi stawić czoła wypełnionej lawą kuźni upadłych bogów, aby odkryć sekrety Kuwaq Yaku. W trakcie swojej podróży odkryje ona szczegóły na temat antycznego dziedzictwa przyjaciela i przezwycięży niebezpieczeństwo czyhające przez długi czas w płomieniach.

Nagrodą za ukończenie grobowca będzie nowa umiejętność w drzewku rozwoju Lary, niezaprezentowany jeszcze strój „Brocken”i nowa broń.

Premiera DLC zaplanowana jest na 13 listopada na Xbox One, PlayStation 4 i PC w trybie solo jak i co-op. Dodatek wchodzi w skład przepustki sezonowej, co oznacza, że jej posiadacze dostaną dodatkowy grobowiec, gdy tylko będzie dostępy. Natomiast jeśli zechcemy zakupić go oddzielnie to cena wyniesie 4,99$. Warto przy tym wspomnieć, że premiera nie pokrywa się z informacjami z grafiki sprzed kilku miesięcy, które zakładały wydanie pierwszego dodatku już w tym miesiącu.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.