OFICJALNIE: Sequel potwierdzony!

„Witajcie – z pewnością mogliście już dziś przeczytać, że pracujemy już nad next-genową kontynuacją Tomb Raidera. Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc oficjalnie potwierdzić, iż zespół pracuje nad kolejnym rozdziałem w życiu Lary.  To wciąż bardzo wczesny etap, więc obawiam się, że nie mogę podzielić się szerszymi informacjami. Na razie mogę zapewnić, że nie spoczywamy na laurach i nie żerujemy na sukcesie ostatniego Tomb Raidera, lecz pracujemy bardzo ciężko by podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej i znów potwierdzić waszą wiarę w nasz zespół.”

Takie słowa z ust Darrella Gallaghera z Crystal Dynamics pojawiły się na oficjalnym blogu serii Tomb Raider. Potwierdza on słowa Phila Rogersa ze Square Enix, który znów w swoim wpisie na blogu SE powiedział co nieco o przyszłości firmy.

Póki co nie wiemy zbyt wiele na temat sequela. Jedynymi potwierdzonymi informacjami są te mówiące o ukazaniu się gry na konsole następnej generacji (Xbox One, PlayStation 4 i oczywiście niezmiennie PC), oraz tym, że gra poprzedzona będzie niedawno zapowiedzianym komiksem (patrz news poniżej).  Miejmy nadzieję, że może na Gamescomie dowiemy się jakichś szczegółów! 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.