OFICJALNIE: Sequel potwierdzony!

“Witajcie – z pewnością mogliście już dziś przeczytać, że pracujemy już nad next-genową kontynuacją Tomb Raidera. Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc oficjalnie potwierdzić, iż zespół pracuje nad kolejnym rozdziałem w życiu Lary.  To wciąż bardzo wczesny etap, więc obawiam się, że nie mogę podzielić się szerszymi informacjami. Na razie mogę zapewnić, że nie spoczywamy na laurach i nie żerujemy na sukcesie ostatniego Tomb Raidera, lecz pracujemy bardzo ciężko by podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej i znów potwierdzić waszą wiarę w nasz zespół.”

Takie słowa z ust Darrella Gallaghera z Crystal Dynamics pojawiły się na oficjalnym blogu serii Tomb Raider. Potwierdza on słowa Phila Rogersa ze Square Enix, który znów w swoim wpisie na blogu SE powiedział co nieco o przyszłości firmy.

Póki co nie wiemy zbyt wiele na temat sequela. Jedynymi potwierdzonymi informacjami są te mówiące o ukazaniu się gry na konsole następnej generacji (Xbox One, PlayStation 4 i oczywiście niezmiennie PC), oraz tym, że gra poprzedzona będzie niedawno zapowiedzianym komiksem (patrz news poniżej).  Miejmy nadzieję, że może na Gamescomie dowiemy się jakichś szczegółów! 

 

c0nrad

View more posts from this author