Oficjalnie startujemy rok świętujący 20-lecie serii: Książka, nowy album w drodze

Oficjalnie startujemy rok świętujący 20-lecie serii!

Zacznijmy od… Short filmu. Który z nas, Panowie, nie chciałby takiej dziewczyny jak Lara Croft? Na pewno wielu z nas o niej marzyło. 😉 Oczom internautów właśnie ukazał się pewien film od twórców. Oto jego opis:

„Stworzone w 1998 roku przez Silver Films na potrzeby imprezy z okazji premiery gry Tomb Raider III, The Trilogy nigdy nie zostało opublikowane poza wydarzeniem w Natural History Museum w Londynie. Dzięki reżyserce filmiku Janey de Nordwal, która odnalazła niedawno oryginalną taśmę, możemy podzielić się z internautami filmem w oryginalnej jakości, po raz pierwszy. 

Tomb Raider: The Trilogy ukazał ducha Tomb Raidera i wpływ Lary na kulturę późnych lat 90-tych, napakowanego detektywistycznymi motywami.”

Ujawniono także między innymi The Tomb Raider Suite, nowy album ze ścieżką dźwiękową Tomb Raiderów.

“Na krążku” pojawią się utwory kompozytora Nathana McCree (autora oryginalnej ścieżki dźwiękowej pierwszego Tomb Raidera!). Będą to dłuższe wersje klasycznych utworów, a także kilka dodatkowych.

Wszystko nagrane zostanie w Londynie podczas przedstawienia na żywo z Orkiestrą Brytyjską pod koniec tego roku. Według Nathana, cały proces powstawania i przygotowań zostanie przekształcony w mini film dokumentalny. Już wkrótce więcej informacji na temat albumu.

Ostatnią, prawdopodobnie najciekawszą rzeczą zapowiedzianą podczas dzisiejszego panelu na PAX East, jest książka.

300x425

I to nie byle jaka! To książka z okazji 20-lecia serii, zawierająca przede wszystkim:

  • Niepublikowane wcześniej obrazki i materiały
  • Mnóstwo informacji na temat postaci, społeczności, pierwszych gier z serii
  • Ekskluzywne wywiady z pracownikami Core Design, Crystal Dynamics, aktorami podkładającymi głos, kompozytorami, modelkami, i wieloma innymi
  • Wgląd na gry w serii, także te, które nigdy nie miały swojej premiery
  • Całość świata Tomb Raidera – gry, komiksy, hollywoodzkie filmy, wpływ na kulturę masową, społeczność
Napisana przez samą Senior Community Manager, Meagan Marie, książka “20 lat Tomb Raidera” do sprzedaży trafi już w październiku. Zamów swoją kopię już dziś!

Przez cały 2016 rok, Square Enix, Crystal Dynamics oraz społeczność fanów gry będzie świętować 20-lecie ikony. Śledź hashtag #TombRaider20 po najświeższe informacje!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.