Oficjalny sklep Tomb Raider otwarty!

Pamiętacie ubiegłoroczne obietnice o oficjalnym sklepie z gadżetami Tomb Raider? Jeśli nie, to możecie go jeszcze przeczytać, klikając o >-tutaj<-. Chociaż wydawałoby się, że “finalne” dyskusje powinny zakończyć się wcześniej, to Crystal Dynamics otwiera sklep dopiero rok później od zapowiedzi. Właściwie, nie ma się czemu dziwić. Lekka obsuwa gry oraz znaczny wzrost zainteresowania produkcją w ostatnich miesiącach z pewnością miały swój wpływ na taki obrót spraw.

Przechodząc jednak do samej zawartości sklepu. Co możemy tam znaleźć? Cóż, wygląda na to, że standardowe, typowe akcesoria związane z grą. Od bluz, koszulek, po same torby. Niektóre inspirowane samymi postaciami z gry – dla przykładu, bluzka z tym samym motywem, co wirtualnego Alexa (przyjaciela Lary z wyprawy, członka załogi Endurance). Większość z dostępnych produktów to przemyślana i modnie zaprojektowana odzież, nieco bardziej skupiająca się na żeńskiej części graczy.

Jeśli aktualnie wydaje Wam się, że produktów jest bardzo mała ilość, nie przejmujcie się – na horyzoncie wkrótce pojawią się całkiem nowe produkty. Zapraszamy do odwiedzania oficjalnego sklepu Tomb Raider pod ->tym< adresem!

c0nrad

View more posts from this author