Ostatnie wieści ze świata TR

Crystal Dynamics zorganizowało bardzo ciekawą zabawę, w której można wygrać markowego Xbox’a 360. Wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania zadane przy różnych okazjach. Pierwsze pytanie, zadane było na Facebooku, drugie na Twitterze, a trzecie w oficjalnym, trzecim podcaście (w którym w sumie oprócz comiesięcznego rozdania nagród nie było nic ciekawego) studia CD. A można go znaleźć tutaj. Odpowiedzieć na pytania trzeba tutaj.

Dnia 10 października, w Londynie, odbędzie się zamknięty, kolejny pokaz gry Tomb Raider. W zaproszonych osobach znalazła się dwójka osób, przedstawicieli społeczności fanów ze strony Tomb Raider Chronicles oraz z oficjalnego forum. Gabi i Jack będą mogli “położyć łapki” na demie TR oraz zjeść kolację z członkami Square Enix HQ w Londynie. Zaraz po terminie prezentacji spodziewajcie się u nas spolszczonego sprawozdania z pokazu!

Tomb Raider “Turning Point” (pol. “Punkt Zwrotny”) – świetny trailer najnowszego TR zdobył nagrodę “Videogame Cinematic of the Year” wg 3D Magazine. Gratulujemy i życzymy powodzenia w odnoszeniu dalszych sukcesów (czyt. zdobywaniu jeszcze więcej nagród, a przy okazji bardziej prestiżowych… ;-)).

c0nrad

View more posts from this author
  • Thor

    Ja bym zaczekał na następce Xboxa360. No ale nie wiadomo właściwie ile będzie kosztować :/
    A co do pokazu TR . Czekam z niecierpliwością. Twórcy powiedzieli, że będziemy mieli kilka miesięcy przerwy od informacji o TR. Może te kilka miesięcy już minęło 😀
    Super że trailer zdobył tą nagrodę. Mam nadzieję że będzie więcej takich 🙂