Philip Anthony- Rodriguez o odgrywaniu roli Jacoba w RotTR!

Philip Anthony-Rodriguez, który użyczył swojego głosu Jacobowi w angielskiej wersji Rise of the Tomb Raider odpowiada na pytania fanów. Oto jedne z ciekawszych odpowiedzi jakie udało się uzyskać:

[jeśli przeglądasz ze strony głównej, kliknij „Continue Reading”]

Czy grałeś już wcześniej, w którąś część gry z serii Tomb Raider?

Czuje się zakłopotany, ponieważ nie grałem w żadną z wcześniejszych gier z tej serii, ale będąc częścią Rise of the Tomb Raider jestem teraz certyfikowanym super fanem! Zwłaszcza kiedy weźmie się pod uwagę jak zaawansowana i piękna jest gra. Akcja, fabuła i grafika – nie mogę się od tego oderwać! To rządzi!”

Co było najtrudniejsze do zrobienia?

Chciałbym powiedzieć, najtrudniejszym do zrobienia w Rise of the Tomb Raider były „Performance capture” do przerywników filmowych lub scen w grze. Musimy nosić coś typu kostiumu do nurkowania, skoncentrować się na kamerach tak, aby nagrały nasze emocje, a te kamery są połączone do jakiegoś sprzętu, który musimy nosić podczas filmowania.[…]

Czy było wiele kwestii, które chciałeś zobaczyć w grze, ale nie zostały jednak one wprowadzone w końcowej wersji gry?

Niestety nie było zbyt wiele scen lub kwestii, które zostały wycięte. Zawsze istnieją przypadki w przemyśle gier gdzie kwestie, a nawet całe sceny zostają usunięte… lub zmienione dla polepszenia prowadzonej historii. Niestety, chciałbym mieć jakieś soczyste smakołyki dla ciebie!

Która kwestia była twoją ulubioną?

[…] Moją ulubioną jest wtedy, gdy Jacob umiera. Mówi do Lary „Przez całe swoje życie, poznałem tylko kilka tak niezwykłych osób jak ty… to się w końcu dzieje…mój koniec.”. Myślę, że to świetna kwestia, bo on czuje się taki odciążony z powodu tego, że znajduje się w sytuacji jaka spotyka każdego normalnego człowieka.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.