Pierwsza część oficjalnego FAQ dostępna już w języku polskim.

Macie jakieś wątpliwości dotyczące formuły najnowszego Tomb Raidera? Nurtują was jakieś pytania? A przyszło wam do głowy zapytać o to… samych twórców gry? Wbrew pozorom, jest taka możliwość! W każdej chwili możecie udać się tu i zadać pytanie! Co miesiąc, ekipa Crystal Dynamics wybiera najciekawsze pytania, i odpowiada na nie. Większość z nich zebrana jest i dostępna tutaj.

Niestety nie każdy posługuje się językiem angielskim. Dlatego tutaj pojawiamy się my, i tłumaczymy wszystkie pytania. Pierwszą część możecie znaleźć pod tym adresem. Będę starać się co jakiś czas tłumaczyć kolejne pytania, jednak nie mogłem zrobić wszystkiego na raz.

Mam nadzieję, że okaże się to pomocne. Jeśli chcielibyście przeczytać w jednym tekście wszystko, co wiemy o najnowszej grze z serii, możecie zrobić to tutaj. Przygotowałem specjalny, przed premierowy dział, który na bieżąco aktualizuję. 😉

Niestety, na koniec muszę poinformować Was o jednej rzeczy. W najbliższych tygodniach nie będę mógł pisać newsów na bieżąco, tym bardziej uaktualniać działów na stronie. Będę niezwykle zajęty, jednak będę robić wszystko co w mojej mocy, byście byli na bieżąco z nowościami ze świata Tomb Raider.

c0nrad

View more posts from this author