Polska okładka RotTR i zamówienia przedpremierowe

Zaprezentowano polską okładkę Rise of the Tomb Raider na PC. Nie różni się ona niczym szczególnym z wyjątkiem jednego małego elementu:

polska okładka Rise of the Tomb Raider na PC z Karoliną Gorczycą

Polska okładka Rise of the Tomb Raider na PC z Karoliną Gorczycą

Jak widzimy na okładce znajdzie się mała naklejka, która informuję nas o dubbingu Karoliny Gorczycy i nie obeszło się również bez przechwałek – cztery jakże pozytywne oceny recenzentów.

Jeśli już o polskim wydaniu mowa to warto spojrzeć na oferty polskich sklepów takich jak Muve, która zawiera nowy strój „Sparrowhawk”, łuk „White Widow” oraz zestaw kart. Za cały pakiet zapłacimy wtedy około 150zł w zależności od sklepu.

Polska oferta sklepów

Polska oferta sklepów

Kilka polskich sklepów oferuje również Edycję Kolekcjonerską gry, która zawiera w sobie Season Pass, wszystkie dotychczasowe DLC wraz z Baba Yaga: Temple of the Witch, figurkę Lary, replikę naszyjnika Lary oraz Steel Case. Za taki pakiet zapłacimy około 550zł.

Edycja kolekcjonerska

Edycja kolekcjonerska

Warto przypomnieć również o platformie Steam, która w ramach zamówień przedpremierowych gry Rise of the Tomb Raider oferuje za darmo poprzednią część serii z 2013 roku oraz pakiet kart „Opór Ocalałych”, zawierający strój „Ocalały”, kolekcję skórek zwierzęcych oraz starożytną zbroję bizantyjską. Strój pozwala Larze bandażować rany bez zużywania zasobów. Dodatkowo, pakiet zawiera skórkę ciężkiego pistoletu „Księżycowy cień”, a także rzadką kartę „Odporność na ostrzał”, która częściowo chroni Larę przed ostrzałem z broni palnej. Za cały pakiet zapłacimy około 200zł.

Oferta przedpremierowa

Oferta przedpremierowa platformy Steam

Uruchomiona została również specjalna strona, na której możecie zamówić RotTR w Square Enix Store i na Steamie.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.