Polska premiera filmu „Tomb Raider” opóźniona!

Polski dystrybutor filmu „Tomb Raider”, którym jest Forum Film poinformował wczoraj,  że premiera w Polsce odbędzie się z 3-tygodniowym opóźnieniem! Na świecie została ona zaplanowana na 16 marca, natomiast w Polsce będzie to 6 kwietnia. Niestety w oficjalnym komunikacie nie podano żadnych przyczyn podjęcia takiej decyzji. W internecie pojawiło się już kilka spekulacji na ten temat m.in. jedną z nich jest dogrywanie dubbingu, które miałoby opóźnić premierę. Jednak oficjalnego stanowiska w sprawie dubbingu nie ma. Warto wspomnieć, że nie jesteśmy jedynym krajem, który został postawiony w takiej sytuacji, bo podobnie jest m.in. w Portugalii, w której premierę filmu zaplanowano na 5 kwietnia.

Jednego jesteśmy pewni – opóźnienie premiery filmu nie jest dobrym posunięciem ze strony wydawcy. Film od kiedy tylko został zapowiedziany spotkał się ze sporą falą krytyki, szczególnie ze strony fanów pamiętających „klasyczną” Larę Croft. Opóźnienie na pewno nie wpłynie pozytywnie na już dość negatywne opinie na temat filmu. Część zainteresowanych osób, również tych nie będących fanami serii zdecyduje się obejrzeć film z nielegalnych źródeł jeszcze przed oficjalną polską premierą, co może przełożyć się na sprzedaż biletów.

(AKTUALIZACJA)

Najnowszy news na ten temat: http://tombraider.gram.pl/forum-film-poland-wyjasnia-przyczyne-opoznienia-filmu-tomb-raider/

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.