Porozmawiaj z fanami serii Tomb Raider z całego świata!

Kilka dni temu w aplikacji Discord został utworzony oficjalny serwer serii Tomb Raider, dzięki któremu to fani Lary Croft z całego świata mogą komunikować się ze sobą i dzielić wrażeniami na temat wszystkich nadchodzących nowości. Na ten moment na serwerze znajduje się już ponad 700 osób i ich liczba wciąż rośnie. Każdy członek grupy może wypowiedzieć się w 4 działach:

  • (Zbrojownia) Moderatorzy i członkowie Official Fansite Program (m.in. Tomb Raider Center)
  • (Ogród) Generalna dyskusja bez spoilerów
  • (Biblioteka) Generalna dyskusja z dozwolonymi spoilerami
  • (Krypta) Generalna dyskusja z dozwolonymi spoilerami

Co więcej na serwerze jest obecny również… lokaj Winston! Jest to bot, który nagradza nas kolejnymi levelami i rangami za pisanie wiadomości na czacie. Każdy członek grupy zaczyna na poziomie 0, a maksymalny poziom jaki może osiągnąć to 30. Co pięć poziomów użytkownik dostaje nową rangę: stone member, silver member, gold member, jade member i member of diamond.

Sami musimy przyznać, że pomysł stworzenia takiej grupy przez Crystal Dynamics był na prawdę świetny. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do niej kliknij w czerwony napis znajdujący się na dole tekstu. Pamiętaj również, że na serwerze obowiązują pewne zasady, których trzeba przestrzegać, więc zalecamy przeczytanie działu discord-rules. Do zobaczenia!

DOŁĄCZ DO SERWERA DISCORD TUTAJ!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.