Powrót do Legacy of Kain?

Nie od dawna Crystal Dynamics pracuje nad nie jednym projektem poza najnowszą grą Tomb Raider, a jeszcze 9 lat temu cała ekipa skupiała się właśnie nad Legacy of Kain – nie trudno więc dziwić się, że zagorzali fani owej serii wciąż mają iskierki nadziei na powrót swojej ulubionej serii. Prawdopodobnie przyszedł czas, by ich zadowolić.

Pierwszą poszlaką sugerującą powrót do owej serii może być zarejestrowanie w lutym przez Square Enix domeny „WarForNosgoth.com” (Nosgoth to fikcyjna kraina, w której rozgrywa się akcja gier Legacy of Kain, stąd przypuszczenie). Za kolejne poszlaki możemy uznać pojawienie się wpisu w najnowszych sterownikach do kart graficznych AMDCatalyst 13.5 (nazwa gry pojawiła się wśród takich tytułów jak Darksiders 2, czy Splinter Cell: Blacklist). Ostatnia to wpis w rejestrze platformy Steam (dobrze znanej każdemu PCtowemu posiadaczowi Tomb Raider).

Już za dwa tygodnie targi E3 – pojawić się na nich może studio Crystal Dynamics, co zaprezentują? Miejmy nadzieję, iż będzie to właśnie nowa odsłona kultowej serii. Mała informacja dla naszych czytelników – nie pomyliliście stron, i nie weszliście na fansite Legacy of Kain. Crystal Dynamics to jak wiadomo studio odpowiadające także za naszą ukochaną Larę Croft i warto wiedzieć, co poza nią studio szykuje dla graczy. W końcu obie gry mogą mieć podobne cechy? 😉

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.