Premiera filmu Tomb Raider z Daisy Ridley już w październiku 2017?

Czyżby nastały czasy, w których najnowszy film z serii Tomb Raider miałby naprawdę powstać? Według ostatnich plotek, rola Lary Croft w owej produkcji ma przypaść znanej z najnowszej odsłony „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens” Daisy Ridley (na zdjęciu poniżej).

Co więcej, znamy także kilka innych szczegółów dotyczących filmu. Wiemy, że produkcją zajmują się wytwórnie MGM & Warner Bros. Kto jednak pokieruje emocjami widzów? To też wiadomo – jakiś czas temu informowaliśmy Was, że na reżyserskim stołku zasiądzie Roar Uthaug – norweg o bardzo ciekawym portfolio. Za scenariusz za to odpowiedzialna ma być Genevie Robertson-Dworet, która przerobiła wcześniej skończony projekt napisany przez Evan Daugherty.

Dzisiaj jednak słyszymy, że premiera filmu ma odbyć się 6 października 2017 roku. Ale od początku – Warner Bros. ma w planach wydać tego dnia niezapowiedzianą jeszcze oficjalnie produkcję. Według Heroic Hollywood ta data zarezerwowana została specjalnie dla Lary Croft. W dodatku studio zarejestrowało ponoć domenę TheTombRaiderMovie.com, która podpowiadać może samą nazwę filmu: po prostu „The Tomb Raider”. Nawiązywałoby to do restartu serii gier, tym samym zaznaczając także restart serii filmów.

W minionych dniach mieliśmy także okazję przeczytać wieści, iż Daisy oficjalnie potwierdziła prowadzenie rozmów na temat rzeczywistego wzięcia udziału w projekcie.

Chcę by powiedzieli mi „Nadajesz się, zróbmy to.”

Obecnie czeka na decyzję twórców, ponieważ sama bardzo chce zaangażować się w film. Wsparcie okazał jej również John Boyega, grający z Daisy w nowych Gwiezdnych Wojnach. Aktorka zapytana o to, czy miałaby w ogóle czas na kręcenie filmu (ze względu na swój udział w dwóch kolejnych częściach kosmicznej sagi) odpowiedziała:

Oczywiście! Próbuję jak najbardziej zapchać swój czas.

Pozostaje nam więc jedynie czekać na decyzję odgórną. Chcielibyście zobaczyć Daisy jako Larę Croft, czy może macie całkowicie inne preferencje? Przypominamy, że ostatni film Tomb Raider wszedł do kin aż 13 lat temu. Czas najwyższy, by tłumy znów zobaczyły Croft na dużym ekranie!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.