PREMIERA ROTTR NA PS4 i PC UJAWNIONA!

Ze względu na politykę Microsofu i czasową wyłączność Rise of the Tomb Raider dla Xbox One raczej nikt się tego nie spodziewał, a nawet jeśli, to nie tak wcześnie jak ma to właśnie miejsce! Na oficjalnym blogu Tomb Raider właśnie została ogłoszona orientacyjny okres w jakim zostanie wydany Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4 i PC, a mianowicie gra ukaże się dla PC na początku 2016 na platformie Steam. Natomiast jeśli chodzi o PlayStation 4 to mamy gorszą wiadomość… gra na PS4 zostanie wydana rok po premierze na Xbox One i 360 czyli pod koniec 2016 roku. Potwierdza to również doniesienia The Know, o których informowaliśmy wcześniej.

Gracze PCtowi powinni się cieszyć bo to tylko około 3-4 miesiący po premierze na konsoli Microsoftu, natomiast jeśli chodzi o graczy na PS4… cóż, to już raczej indywidualna kwestia 🙂 Dodatkowo informujemy, że gra na PC będzie dostępna tylko na Windows 10, więc ci którzy posiadają Windows 7 lub 8.1 wciąż mogą go zaktualizować do wersji 10 klikając ikonkę czterech kafelków znajdującą się w prawym dolnym rogu ekranu na pasku zadań. Póki co nie ma oficjalnych doniesień na temat kompatybilność z poprzednikami nowoczesnej 10-ątki.

Cóż, nie wiem jak wy ale my w tej chwili jesteśmy już spokojni i pozostaje nam tylko czekać, bo zagramy prędzej niż nam się wydawało!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.