Rise of the Tomb Raider pokryty złotem!

Właśnie ogłoszono, że Rise of the Tomb Raider został w 100 procentach ukończony! Oznacza to, że faza produkcyjna gry została zakończona, a gra trafiła do tłoczni. Przypominamy, że gra będzie dostępna już 13 listopada w Europie na Xbox 360 i Xbox One!

„Miło nam poinformować, że gracze będą mogli zaopatrzyć się w Rise of the Tomb Raider całkiem niedługo, bo już 10 listopada. Cały zespół postawił sobie wyzwanie by ulepszyć wrażenia z poprzedniej gry, którą tak bardzo cieszyły się miliony fanów. Wierzymy też, iż stworzyliśmy godną kontynuację Tomb Raidera z 2013 roku. Proces tworzenia gry został całkowicie zakończony i jesteśmy podekscytowani tym, że możemy podzielić się z wami kolejnym niesamowitym rozdziałem z podróży Lary Croft – tym jak wciąż jest na drodze do stania się w ikoną przygód i akcji, oraz jak akceptuje swoje przeznaczenie ku zostaniu prawdziwym rabusiem grobowców.” – powiedział Darrell Gallagher, szef rozwoju produkcji.

Pozostaje się tylko cieszyć, że gra została ukończona bez żadnych większych problemów czy obsuw czasowych. Teraz czekamy na wersję PC i Play Station 4!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.