Rise of the Tomb Raider – zamówienia przedpremierowe

Tegoroczne targi gier Gamescom jeszcze się nie zaczęły, a nam został już zaprezentowany gameplay i trailer z Rise of the Tomb Raider. Czy to koniec atrakcji? Otóż nie. Właśnie zostały ujawnione szczegóły na temat zamówień przedpremierowych RotTR na Xbox One. Będzie dostępne w sumie 5 wersji z czego każda będzie zawierała unikatową zawartość, a każdą wersję będzie można zakupić z różnych źródeł takich jak Amazon czy GameStop.

(więcej w rozwinięciu)


Zamówienia przedpremierowe:                                                                                                                          

tumblr_nsfgdcG2NO1qkq7tbo3_1280

  • The Apex Predator Pack (GameStop ekskluzywnie dla Ameryki Północnej):                                                                                                                                                                          – całkowicie nowy strój Apex Predator dla Lary, strój przyozdobiony futrem niedźwiedzia, pazurami zwierząt i skrawkami materiału. Zaschnięta krew na dłoniach oraz czerwone krechy na twarzy nadają Larze zastraszającego wyglądu. The Apex Predator zmniejsza również obrażenia zadawane przez zwierzęta,                                                                                                                     – możliwość ulepszenia broni załączonej na obrazku,                                                                                      – paczka kart, w której skład wchodzi rzadka karta „Święty Ogień”, która powoduje, że wrogowie zabici w walce wręcz oraz ci żywi w pobliżu staną w płomieniach.

tumblr_nsfgdcG2NO1qkq7tbo1_1280

  • The Hope’s Bastion Pack (Amazon):                                                                                                                      – całkowicie nowy strój Hope’s Bastion dla Lary, z czasów starożytnego Bizancjum, kolczuga i zbroja z twardej skóry, którą Lara zebrała z ukrytych grobowców. The Hope’s Bastion Pack zwiększa również szybkość strzelania z łuku,                                                                                                        – nowy czekan,                                                                                                                                                                     – paczka kart, w której skład wchodzi rzadka karta „Juggernaut”, która daje Larze dodatkowy pancerz za zabicie każdego wroga przez określony czas.

tumblr_nsfgdcG2NO1qkq7tbo4_1280

  • The Sparrowhawk Pack (Best Buy):                                                                                                                   – całkowicie nowy strój Sparrowhawk, wykonany ze skór i futer zwierząt, które Lara upolowała. Strój zwiększa możliwość polowe Lary,                                                                                                                   – łuk z białego drewna,                                                                                                                                                      – paczka kart, w której skład wchodzi rzadka karta „Master Hunter”, dzięki której zadajesz podwójne obrażenia zwierzętom i zbierasz z nich podwójny łup.

tumblr_nsfgdcG2NO1qkq7tbo2_1280

  • Remnant Resistance Pack:                                                                                                                                         – całkowicie nowy strój Remnant dla Lary, który jest kolekcją skór zwierzęcych i zbroi starożytnego Bizancjum. Strój daje Larze szanse wyleczenia ran bez użycia swoich surowców,  – nowa skórka dla broni Magnum,                                                                                                                               – karta „The Bullet Resistance”, która dodaje dodatkowe obrażenia od strzałów z broni palnej

Dodatkowo przypominamy, że premiera w Ameryce Północnej odbędzie się 10 listopada 2015 na Xbox One, natomiast w Europie i Azji premiera będzie miała miejsce 3 dni później.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.