ROTTR na PC i PS4 – Q&A 25.07.2015

Q: Cena gry na PC i PS4 będzie taka sama jak na platformie Microsoftu?                                          A: Nie rozmawiamy o cenie w tym momencie. Podamy więcej szczegółów zarówno dla wersji PC jak i PS4 bliżej dat ich wydania.

Q: Gra będzie dostępna na innych platformach takich jak PlayStation3, Mac, Nintendo, telefony lub VR?                                                                                                                                                               A: Aktualnie mamy w planach wydanie ROTTR na Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PC.

Q: Jakie są dokładne daty wydania gry na PS4 i PC? Czy na pewno zostaną wydane w tym czasie?                                                                                                                                                                                     A: Planujemy wydać grę na początek 2016 na PC oraz jesień-zimę  na PS4. Nie mamy więcej szczegółów dotyczących dokładnej daty.

Q: Kto wyda grę na PC i PS4? Czy Square Enix będzie wydawcą obu wersji?                                       A: Square Enix wyda wersję PC I PS4 w całości

Q: Kto odpowiada za rozwój gry na PC I PS4?                                                                                                    A: Crystal Dynamics odpowiada za rozwój obu wersji.

PYTANIA, NA KTÓRE NIE ZNAMY JESZCZE ODPOWIEDZI:                                                                               

  • Będzie poziom/misja, w której będziemy przebywać w domu Lary?
  • W Rise of the Tomb Raider będzie Multiplayer?
  • W grze będzie tryb kooperacji?
  • Czy pojawią się DLC zawierające dodatkowe fabularne przygody Lary?
  • Czy pojawi się DLC do Rise of The Tomb Raider z okazji dwudziestolecia serii?

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.