RotTR wyląduje na PC w kwietniu?

Jak wiemy, dzięki czasowej umowie Microsoftu z wydawcą, nowe przygody naszej bohaterki trafią w tym roku wyłącznie na Xbox 360 i Xbox One. Oczywiste było, że kontrakt w końcu wygaśnie i gra trafi również na PC i PlayStation 4, ale kiedy dokładnie?

Niemiecki oddział sklepu internetowego Amazon upublicznił na swojej stronie datę premiery gry na PC i wygląda na to, że trafi ona do sklepów na początku kwietnia 2016 roku! Jest to możliwe ze względu na to, że Square Enix już wcześniej ogłosiło plany na wydanie komputerowej wersji RotTR na początku przyszłego roku. Znając podobne sytuacje z przeszłości, pojawiały się przypadki, w których sklepy jako pierwsze ujawniały daty premier. Należy jednak pamiętać, że podana przez sklep data może okazać się nieprawdziwa, bo 1 kwietnia to jest po prostu… Prima aprilis.

Jak się okazuje, gra może trafić również na starsze wersje systemu operacyjnego takie jak Windows Vista, 7 oraz 8, a nawet najstarsza z wersji – XP.

Pewnie zapytacie, a co z wersją gry na PS4? Niestety wciąż jest zbyt wcześnie, żeby mówić na ten temat. Według wydawcy gra ma trafić na konsole pod koniec przyszłego roku.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.