Baba Yaga: The Temple of the Witch

„Głęboko w pustkowiach Syberii położony jest las, do którego nie wejdzie żaden mężczyzna, gdzie sowiecka ekspedycja zniknęła bez śladu. Lara wkracza do Niegodziwej Doliny w poszukiwaniu zaginionych ludzi, ale odnajduje koszmar, który przeczy racjonalności. Czy czarownica Baba Jaga nawiedza las? Czy jest czymś więcej niż tylko mitem?”

OPIS:


Baba Yaga: The Temple of the Witch jest to pierwsze, fabularne DLC do podstawowej wersji gry Rise of the Tomb Raider. Rozszerzenie według zapowiedzi Crystal Dynamics zapewni nam na trzy godziny rozgrywki, a naszym głównym przeciwnikiem ma być sama Baba Jaga znana z słowiańskich wierzeń. Poza tym zmierzymy się z nowymi nadprzyrodzonymi wrogami przypominającymi ludzi czy też dziwacznymi wilkami, a nawet będziemy mieli małe problemy z halucynacjami. Pojawi się również nowy strój oraz łuk. Klimat dodatku jest znacznie mroczniejszy i straszniejszy w porównaniu do podstawowej wersji gry.

DLC pojawi się na Xbox 360,Xbox One oraz PC 26 stycznia 2016 roku i będzie darmowe dla właścicieli przepustki sezonowej.

FILMY:


SCREENY:


tumblr_nyqrdyin2P1qkq7tbo1_1280

 

 

Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.