Fabuła

 

Po wydarzeniach na Yamatai, Lara nie mogła otrząsnąć się ze wspomnień. Najlepszym rozwiązaniem dla jej stresu pourazowego było wszczęcie poszukiwań wiedzy na temat nieśmiertelności i dokończenia dzieła swojego ojca. Wcześniej tak jak wszyscy nie wierzyła w niego i jego badania. Jednak po tym co zobaczyła na wyspie wszystko się zmieniło.

Fabuła opiera się na mieście Kiteż pochodzącym z rosyjskich mitów, do którego jedynie ci o czystym sercu i duszy mogą się dostać. Było to miejsce pełne niezwykłych sekretów i tajemnej wiedzy. Ten mit został również powiązany z tym o Kościeju Nieśmiertelnym.

Młoda archeolog przerodziła się w sprawnego poszukiwacza przygód, a Rise of the Tomb Raider zabierze Larę wpierw do syryjskiego Grobowca Proroka, a później w dzikie, syberyjskie puszcze w poszukiwaniu zaginionego miasta. Będzie musiała polować i tworzyć swoje własne bronie, by rozwiązać ogromne zagadki grobowców, oraz stawić czoło nowemu, śmiertelnemu wrogowi – tajemniczej organizacji ukrywającej się w cieniu od czasu wydarzeń z poprzedniej gry. Jednak nie będą oni jedynym problemem Lary, puszcza wypełniona jest groźnymi i  niebezpiecznymi zwierzętami, którym Croft będzie musiała się przeciwstawić. Lara wplącze się również w lokalne wydarzenia związane z tutejszymi tubylcami.

Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.