Lokacje

SZCZYT GÓRYLK 1

Nasza przygoda zaczyna się właśnie tutaj. Lara i Jonah wyruszają w syberyjskie góry w poszukiwaniu zaginionego miasta Kitież. Silny wiatr i mróz to tylko jedne z wielu przeszkód na ich drodze.


SYRIALK 2

Niewielka lokacja, do której Lara wyrusza w poszukiwaniu grobowca Proroka. Gorące syryjskie piaski nadają miejscu niesamowitej atmosfery, dzięki której jest to jedna z najlepszych lokacji w całej grze. Akcja dzieje się w retrospekcji w stosunku do wydarzeń z Syberii.


SYBERYJSKA DZICZLK 3

Po tym jak Lara zostaje porwana przez lawinę trafia w sam środek tej niebepiecznej syberyjskiej dziczy. Jej zadaniem jest znalezienie schronienia i walka z niebezpiecznymi zwierzętami oraz Trójcą.


JASKINIA LODOWCOWALK 4

Lokacja ta robi wielkie wrażenie. Idąc śladem bizantyjskich artefaktów Lara trafia do tego miejsca. Pełno tu śliskich, lodowych półek, a bizantyjski statek uwięziony w lodzie nadaje lokacji jeszcze więcej piękna i tajemniczości.


KOMPLEKS RADZIECKILK 5

Lara po wydostaniu się z jaskini ma za zadanie przedostać się przez pozostałości po radzieckim kompleksie. Nie będzie to jednak proste, bo znajduje się tam pełno oddziałów Trójcy, które zagrażają życiu naszej bohaterki.


OPUSZCZONA KOPALNIALK 6

W tym miejscu po raz pierwszy trafiamy na ruiny Kitieżu. Jest to jednak niebezpieczne miejsce, gdyż Trójca dotarła tu już przed nami, a przez ich działania miejsce to może się w każdej chwili zawalić.


DOLINA GEOTERMALNALK 7

Napotkamy tu wiele tubylców zwanych Ocalałymi. Niestety naszymi krokami podąża Trójca, która wkrótce zaatakuje wioskę i musimy pomóc w walce. Lokacja jest pewnego rodzaju oazą w środku tego lodowego świata.


AKROPOLLK 8

Tylko fragment pozostałości po dawnej potędze tutejszego miasta. Szkody wyrządzone przez Trójce są ogromne. Lara rusza w głąb ziemi Ocalałych próbując uratować najwięcej żyć jak to możliwe i oczekując, że dzięki temu dowie się czegoś więcej na temat Kitieżu i Boskiego Źródła.


PODTOPIONE ARCHIWALK 9

Niesamowite ruiny katedry kryją w sobie pewną niebezpieczną tajemnicę. Naszym celem jest zdobycie artefaktu wskazującego drogę do Kitieżu. Nie będzie to jednak łatwe, bo na drodze stoi nam Trójca oraz nowy wróg kryjący się w cieniu…


BAZA BADAWCZALK 9 i pół

Ruszamy na pomoc Jonah, po tym jak zostaje porwany przez oddziały Trójcy. Ponownie trafiamy do syberyjskiej dziczy, której towarzyszą radzieckie pozostałości.


PLANETARIUMLK 10

Najtrudniejsze zagadka, a jednocześnie jedna z najlepiej prezentujących się. Przy pomocy starego urządzenia musimy utorować sobie drogę do ruin Kitieżu.


ŚCIEŻKA NIEŚMIERTELNYCHLK 11

Niesamowite miejsce, w którym czuć magię i tajemniczość. Trójca jeszcze tu nie dotarła, ale na drodze stoją nam inni przeciwnicy broniący tajemnic tego miasta.


KITIEŻTK 12

Ostatnia lokacja w grze. Wyróżnia się swoim unikalnym klimatem, gdyż całe miasto skryte jest pod lodem. Naszym ostatnim celem jest dostanie się do środka i odszukanie Boskiego Źródła.

Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.