Wyprawy

W tej odsłonie serii pożegnaliśmy się z trybem multiplayer, który występował w poprzedniczce. Nie znaczy to jednak, że twórcy całkowicie pozbyli się aspektu rywalizacji w grze. Oto kilka sposobów, na które możecie się ścigać ze znajomymi w Rise of the Tomb Raider!

Dodatkowo macie możliwość użycia specjalnych kart, które nieco ułatwią, utrudnią lub po prostu zmienią waszą rozgrywkę.

Atak na wynik

„Ukończ poziom szybko, aby otrzymać premię za czas. Łączenie punktowanych czynności zwiększa licznik kombinacji.”

Aby zobaczyć, jak twoi znajomi poradzili sobie z danym rozdziałem gry, możesz po prostu wejść w tabelę wyników „Atak na Wynik”. Możliwe jest sprawdzenie dokładnych szczegółów gry znajomego, włączając w to ich zabójstwa, ile razy zginęli, których kart użyli. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie ich pobić, możesz podjąć się takiego wyzwania – będzie cię to kosztować małą sumę kredytów za każdą kartę, którą znajomy użył. W ten sposób możesz rywalizować ze znajomymi, nawet jeśli nie posiadasz tych samych kart co oni!

OPÓR OCALAŁYCH

„Pomóż Ocalałym odbić dolinę! Twórz lub rozgrywaj niestandardowe misje. Konkuruj ze znajomi, aby zdobyć kredyty”

Jeśli stworzysz jakieś wyzwanie w trybie Opór Ocalałych, twoi znajomi będą mogli się go podjąć. Wyzwania mają różne poziomy trudności co wiąże się z różnym rozmiarem otrzymywanych nagród. Każde wyzwania narzuca nam konkretne karty modyfikujące naszą bohaterkę oraz otoczenie. Tydzień po każdym stworzonym wyzwaniu gracz z największą ilością punktów w danym wyzwaniu dostanie w nagrodę kredyty a samo wyzwanie zostanie usunięte.

POWTÓRKA ROZDZIAŁU

Jeśli masz ochotę przejść, któryś z etapów gry ponownie to ten tryb jest właśnie dla ciebie! Gra została podzielona na 32 etapy (liczba etapów jest mniejsza jeśli nie posiadasz dodatku Baba Yaga: Temple of the Witch), które w każdym momencie możesz odtworzyć.

POWTÓRKA ROZDZIAŁU – TRYB ELITARNY

Polega na tym samym co „Powtórka rozdziału”. Jedyna różnica polega na tym, że dostajemy cały ekwipunek i wszystkie umiejętności jakie udało nam się zdobyć do tej pory w prawdziwej grze. Mamy możliwość powtórzenia nawet pierwszych rozdziałów z pełnym ekwipunkiem, co niejednokrotnie można wykorzystać.

Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.