Shadow of the Tomb Raider już dostępne na Steamie!

Gra Shadow of the Tomb Raider pojawiła się w platformie Steam już kilka tygodni temu podczas pierwszej zapowiedzi gry, jednak dopiero dzisiaj jej strona została uaktualniona o dodatkowe informacje, edycje zostały wycenione, a grę można już zakupić.

Dostępne są trzy edycje, o których pisaliśmy tutaj, a są to: podstawowa wersja (249,99zł), Croft Edition(z przeceną 19% – 317,47zł) i Digital Deluxe Edition(z przeceną 3% – 290,80zł). Jak się okazuję osoby, które zakupią grę na Steamie przed premierą odbiorą wyjątkowy bonus, który ma być dostępny tylko na platformie Steam. Gracze kupujący wersję Croft lub Digital Deluxe dodatkowo otrzymają dostęp do gry o 48 godziny wcześniej niż ci, którzy zakupią wersję podstawową lub zdecydują się na kupno w innym sklepie. Kolejnym wyjątkowym bonusem jest tapeta na profil Steam oraz tajemniczy Pakiet Wzmocnień Umiejętności.

Nie podano jeszcze wymagań sprzętowych, ale i te powinny pojawić się wkrótce.

Oto pełny opis ze sklepu Steam:

Przeżyj z Larą Croft chwile, które ukształtowały jej postać. W grze Shadow of the Tomb Raider Lara musi zapanować nad zabójczą dżunglą, zbadać przerażające grobowce i wytrwać w godzinie próby. Walcząc z czasem o uratowanie świata przed apokalipsą Majów, wcieli się w przeznaczoną jej rolę Grabieżcy Grobowców.

GŁÓWNE CECHY:

  • Przetrwaj i rozwijaj się w najgroźniejszym miejscu na ziemi: Zapanuj nad bezlitosną dżunglą, żeby przeżyć. Zwiedzaj podwodne okolice pełne szczelin i rozbudowanych tuneli.
  • Osiągnij jedność z dżunglą: W obliczu przeważających sił wroga Lara musi wykorzystać otoczenie. Atakuj znienacka i znikaj jak jaguar, kamuflując się błotem i wywołując przestrach wśród wrogów.
  • Odkrywaj mroczne grobowce: Są straszne jak nigdy dotąd, dotarcie do nich wymaga zaawansowanych technik wspinaczki, a w środku czekają zabójcze zagadki.
  • Odkrywaj żywą historię: Znajdź ukryte miasto i zwiedzaj największą lokację centralną w jakiejkolwiek grze z serii Tomb Raider.
You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.