Sklep Crystal Dynamics?

Kolejny miesiąc, i kolejny podcast. Mimo, iż większość czasu autorom zajęło rozmawianie o… jedzeniu, to z segmentu „Take Five” (w którym Karl Stewart odpowiada na 5 wybranych przez community managera pytań od fanów) dowiedzieliśmy się jednej, ciekawej rzeczy. Czy ktoś z was jest fanem Dragon Age’a, Mass Effecta bądź innej produkcji BioWare? Zapewne wiecie, iż studio to posiada własny sklep internetowy z akcesoriami dotyczącymi ich gier. Podobnie zamierza uczynić ekipa z Crystal Dynamics.

„Zobaczycie, już wkrótce. Nie mogę zdradzić dokładnej daty otworzenia sklepu, ponieważ wciąż jesteśmy w trakcie finalnych dyskusji, ale to takie ekscytujące.” – zdradził Karl w ósmym już podcaście.

Ekipa przyjrzała się też innym produkcjom, które posiadają sklepy online. „Każda gra musi mieć swój własny sklep. Przyjrzeliśmy się blisko każdej grze, która go ma, i odnotowaliśmy jaki sukces odniosła, co sprawia, że jest to emocjonujące.”

Taki sklep może odnieść sukces, ale z pewnością nie w Polsce. Ceny bluz/kurtek/koszulek w sklepach BioWare oscylują w granicach $50-$100. Szczerze wątpię, by ktoś w Polsce chciał zapłacić blisko 300zł za bluzę z logiem Tomb Raider. Mam nadzieję, że oczywiście znajdą się tacy zapaleńcy w naszym kraju.

Warto także wspomnieć, że Toby Gard (chyba nie muszę wspominać, kto to jest? No dobra – tatuś pierwotnej Lary Croft, więcej powinniście wiedzieć) oficjalnie nie pracuje nad najnowszą odsłoną serii. Mimo, iż jest „dobrym przyjacielem studia Crystal Dynamics…”, to zajmuje się on swoją produkcją (?) o którą „będziemy zazdrośni, wierzcie mi!” – powiedział Karl Stewart.

Ujawnienie Voice Actress nowej Lary Croft też jest ponoć dla CD bardzo trudne, i traktują to poważnie. W skrócie: jeśli już się zatrudnia aktorkę, to trzeba pamiętać, że to poważna decyzja. Jeśli podłoży ona głos bohaterce w nowym Tomb Raiderze, to nie skończy się to tylko na jednej grze. CD nie chcą iść w schemat „Okej, nowa gra, nowy głos.”

Jak już zauważyliśmy, w TR:L, TR:A i TR:U głos podkładała trzykrotnie Keeley Hawes, co pomogło wrażeniu, że trylogia jest spójna. I mimo, iż aktualnie ekipa jest wręcz zachwycona aktualnie zatrudnioną dziewczyną, to za kilka tygodni już może być inaczej. Więc, takie zagranie ma sens. Karl wciąż stwierdza, że gdy wyjdą na światło dzienne z nowymi materiałami o grze, VA powinna już zostać ujawniona. Chyba nie tylko ja obstawiam wielkie E3 w czerwcu?

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.