SotTR już niedługo w usłudze Xbox Game Pass?

Dziennikarze australijskiego serwisu Gamersclassified.com donoszą, że Shadow of the Tomb Raider może wkrótce pojawić się w usłudze Xbox Game Pass. Usługa ta po wprowadzeniu miesięcznej opłaty (40zł) daje dostęp do wielu tytułów dostępnych na konsolach Microsoftu i mówi się o niej jako „Netflixie dla gier”.

Ponoć informacja ta pochodzi z zestawienia nadesłanego przez Microsoft, zawierającego listę gier dostępnych dla graczy w trakcie eventu PAX Australia, który odbędzie się w ten weekend. Wśród 80 różnych produkcji na Xbox One X znalazła się również lista tytułów dostępnych w ramach wspomnianej wcześniej usługi. Redakcja serwisu wspomina również, że informacja ta została ponoć potwierdzona przez australijski oddział Xboxa.

Przypomnijmy, że ostatnia obniżka ceny SotTR na Steamie spotkała się ze stanowczą reakcją graczy w postaci negatywnych recenzji na stronie sklepu. Część osób, które zakupiło grę przedpremierowo lub w dniu premiery poczuło się oszukanych, a ich zdaniem najnowsze przygody Lary Croft staniały zbyt szybko, kiedy oni kilkanaście dni wcześniej musieli zapłacić pełną cenę. Jeśli pojawienie się SotTR w usłudze Xbox Game Pass w tak krótkim czasie od premiery okaże się prawdą to z pewnością nie złagodzi to nastrojów wśród wciąż wzburzonych graczy.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.