SHADOW OF THE TOMB RAIDER

Shadow of the Tomb Raider jest trzecią częścią serii po reboocie w 2013 roku. Gra jest również zwieńczeniem historii narodzin młodej Lary Croft jako słynnego archeologa z Tomb Raider oraz Rise of the Tomb Raider. Premiera gry zapowiedziana jest na 14 września 2018 roku na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.


Lara Croft tym razem wyrusza do Ameryki Południowej. Czekają na nią tam dżungle wypełnione niebezpieczeństwami, owiana tajemnicą organizacja Trójca oraz nowy przeciwnik – doktor Domingez, a głównym zadaniem bohaterki jest powstrzymanie zbliżającej się apokalipsy. Bohaterka musi spotkać się z konsekwencjami swoich działań oraz zapobiec wydarzeniom, które sama zapoczątkowała. Możemy spodziewać się również tego co najważniejsze w serii, czyli grobowców i artefaktów, na które ma być położony znacznie większy nacisk niż w poprzednich dwóch częściach.

  • Przetrwaj i rozwijaj się w najgroźniejszym miejscu na Ziemi: Zapanuj nad bezlitosną dżunglą, żeby przeżyć. Zwiedzaj podwodne okolice pełne szczelin i rozbudowanych tuneli.
  • Osiągnij jedność z dżunglą: W obliczu przeważających sił wroga Lara musi wykorzystać otoczenie. Atakuj znienacka i znikaj jak jaguar, kamuflując się błotem i wywołując przestrach wśród wrogów.
  • Odkrywaj mroczne grobowce: Są straszne jak nigdy dotąd, dotarcie do nich wymaga zaawansowanych technik wspinaczki, a w środku czekają zabójcze zagadki.
  • Odkrywaj żywą historię: Znajdź ukryte miasto i zwiedzaj największą lokację centralną w jakiejkolwiek grze z serii Tomb Raider.
źródło: Steam
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.