Szczegóły na temat nadchodzących DLC

Ujawniono szczegóły na temat wszystkich DLC do Rise of the Tomb Raider jakie mają się pojawić w najbliższych miesiącach w tym nowy tryb wytrzymałościowy, Baba Jaga: Świątynia Wiedźmy oraz Przebudzenie Zimnej Ciemności. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj:

  • Tryb wytrzymałościowy – dostępny od 29 grudnia Samotnie w dziczy, podczas dnia Lara musi znajdować surowce, tworzyć bronie i przetrwać w ekstremalnych warunkach. Podczas nocy jednak musi także przetrwać ataki przeciwników, zarówno bestii jak i ludzi. To jej największy test – kobieta kontra dzicz, by popchnąć limity tego, jak długo da rady przeżyć w oszałamiających warunkach. Ogień potrzebuje paliwa, zimno zabija nieprzygotowanych, jedzenie odnawia zdrowie, ale wszystko musisz złapać, zebrać i stworzyć samemu. Zaczynasz z niczym, a znaleźć musisz wszystko. Wyzwij znajomych na waszą najdłuższą podróż survivalową i dojdź na szczyt tabeli by zdobyć tytuł Ultimate Surviver. Pakiet zawiera nowy strój i broń.
  • Baba Jaga: Świątynia Wiedźmy – dostępny na początku 2016 Głęboko na dzikiej Syberii znajduje się zakazany las, do którego nie wejdzie żaden człowiek. Miejsce, gdzie niegdyś sowiecka ekspedycja zniknęła bez śladu. Lara odwiedza Zakręconą Dolinę w poszukiwaniu zaginionego człowieka, ale to co znajduje okazuje się być koszmarem, którego w żaden sposób nie potrafi wyjaśnić. Czy Baba Jaga naprawdę nawiedza zakazany las? Czy może jednak legenda zawiera w sobie coś więcej? Zapewniająca trzy godziny nowego gameplayu, przygoda rozszerza podstawowy wątek fabularny z Larą rozwiązującą nowe zagadki zapomniane od wieków, a wszystko to doprawione jest spektakularnym pokazem starożytnego i mitycznego zła. Pakiet zawiera nowy strój oraz łuk.
  • Przebudzenie Zimnej Ciemności – dostępny w 2016 Wycofana z czynnej służby podczas Zimnej Wojny placówka pracująca nad nowymi typami broni została naruszona, przez co teraz uwalnia tajemniczą energię na teren syberyjskich lasów, która zamienia zwierzęta i ludzi w żądnych krwi bezmyślnych zabójców. Lara musi pokonać narastające i niebezpieczne fale owych predatorów, a podczas walki zbierać ekwipunek i tworzyć nowe przedmioty. Walcz o swoje życie przeciwko nowym przeciwnikom z całkowicie nowymi wyzwaniami, jednocześnie odkrywając sposób na zatrzymanie albo i nawet odwrócenie działania nadchodzącej katastrofy. Zawiera nowy strój i broń.

Warto przypomnieć, że wspomniane dodatki będą darmowe dla posiadaczy Season Pass, a pozostali chętni do zagrania są zmuszeni do kupna DLC oddzielnie.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.