Tak wygląda komiks Tomb Raider: The Beginning! Pierwsze oficjalne obrazki

Zapowiedziany dawno temu komiks Tomb Raider wciąż ma planowaną datę wydania na 5 marca. Opowiada historię sprzed wydarzeń rozegranych w Tomb Raider i jest pełnoprawnym prequelem gry. Partnerstwo wydawnictwa Dark Horse Comics oraz ekipy odpowiedzialnej za TR, Crystal Dynamics pozwoliło na stworzenia fascynującej i pełnej akcji, historii napisanej przez samą autorkę skryptu gry Rihannę Pratchett, w pierwszym z wielu komiksów Tomb Raider, zatytułowanym „The Beginning”. Na dole newsa znajdziecie linki do fragmentów komiksu!

Tak Dave Marshall, edytor w studiu Dark Horse Comics wypowiada się o stworzonym dziele:

Całkowicie nowa wizja gry wymagała od nas dostarczenia równie świeżego podejścia do komiksów. Jesteśmy podekscytowani tym jak fani Tomb Raider doświadczą nowej strony Lary Croft, akompaniując w najwcześniejszych momentach jej pierwszej przygody.

W dalszej części newsa uwaga na spoilery! Oto fragment oficjalnej informacji studia DHC.

Tomb Raider: The Beginning opowiada historię jak załoga Endurance razem dostała się na niefortunną misję, która w oryginale miała być ostatnim elementem w archeologicznym show Dr. Jamesa Whitmana „Whitman’s World”. Eklektyczna załoga stawia czoła próbom i udrękom nawet przed wypłynięciem w rejs.

Wypowiada się także Rihanna Pratchett, scenarzystka samej gry, jak i komiksu.

Podczas pisania historii początków Lary w grze miałam mnóstwo pomysłów na świat <wyspę>, który Lara i załoga odwiedzą, a także o historii sprzed ich podróży. To było świetne – móc wykreować świat Tomb Raidera i pracować wraz z utalentowanym zespołem Dark Horse, by w końcu przywrócić komiksy z Larą Croft w roli głównej.

Aby obejrzeć opublikowane poszczególne strony komiksu, kliknijcie kolejno linki PIERWSZY, DRUGI, TRZECI, CZWARTY, i PIĄTY! Ów fragmenty nie następują po sobie w oryginale, i nie są ze sobą powiązane kontekstowo.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.