Tomb Raider Center 2.0! [KONKURS]

Z dniem dzisiejszym mam zaszczyt zaprezentować wam drugą wersję Tomb Raider Center. Powstawała ona już od prawie miesiąca, na specjalną okazję – nasze pierwsze urodziny!

Tak, to już dzisiaj. Już od całego, pełnego roku donosimy wam o najświeższych informacjach z uniwersum serii Tomb Raider. Z pewnością był to burzliwy rok. Nie można jednak zapomnieć, że w rzeczywistości idea „Tomb Raider Center” narodziła się w lutym ubiegłego roku, a zaczynaliśmy na starym adresie, TombRaider.vgh.pl. Skontaktowałem się jednak z Gram.pl w celu otworzenia w ich kolektywie swojej strony internetowej o Tomb Raider.

Z pewnych względów konsultacja trwała około dwa miesiące – niestety. W końcu wystartowaliśmy, wraz z pierwszym newsem – 5 września 2011 roku. Załoga liczyła wtedy 3 osoby, jednak w wyniku rezygnacji pozostałych członków, zostałem tylko ja, Adamaru. Jak widzicie radzę sobie chyba nieźle, prowadząc stronę w pojedynkę, jeśli jednak ktoś chciałby pomóc, gorąco zapraszam! Od kilku miesięcy także Tomb Raider Center jest członkiem „Official Fansite Program”, dzięki któremu mam dostęp do najwiarygodniejszych źródeł informacji, czy różnych media – od screenów w najwyższej dostępnej rozdzielczości, po szkice koncepcyjne, rendery, czy trailery HD!

Wraz z Tomb Raider Center 2.0 zmienia się także zawartość strony. Jak już informowałem w ubiegłym miesiącu:

„W związku z powyższą informacją, przekazuję wiadomość – od teraz Tomb Raider Center skupi się tylko i wyłącznie na najnowszych produkcjach spod znaku marki Tomb Raider. Nie mam planów dotyczących uzupełniania działów odnoszących się do klasycznych części gier, czy ostatniej trylogii. To, że na razie nie mam planów, nie znaczy, że kiedyś ów plany mogą się pojawić.”

W dalszym ciągu utrzymuję owe stanowisko. Stało się ono nową ideą TRC2.0. Jeśli tylko będę mieć czas i dostępne materiały, stworzę na nowo poszczególne działy dotyczące „starszych” części serii Tomb Raider. Jest też dobra strona takiego posunięcia. Teraz na stronie pojawiło się jeszcze więcej informacji na temat najnowszej części serii, oczywiście znajdzie się o wiele więcej wraz z kolejnymi „falami” materiałów promocyjnych, nie musicie się o to martwić. Wraz z poświęceniem większej ilości czasu najnowszej odsłonie, będę w stanie rzetelniej przygotować każdy dział, dokładniej sprawdzić informacje!

Oczywiście trzeba jakoś uczcić nasze pierwsze urodziny. Oprócz całkiem nowego wyglądu strony, przygotowałem konkurs! W tej chwili nie mogę zdradzić więcej szczegółów, natomiast zapraszam was, byście odwiedzili stronę 23-25 sierpnia, kiedy to podam konkretniejsze informacje! Być może znajdziecie na Tomb Raider Center jakieś wskazówki dotyczące nagród? Hmmm… 😉

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.