Tomb Raider Center: zaczynamy!

Witajcie! W końcu po kilku tygodniach przygotowywań i rozmów z Comunity Managerem gram.pl udało się! Od dziś, możecie wpadać do nas codziennie. Strona ta jest przede wszystkim otwarta na wszelkie sugestie fanów gry TR. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do pracy załogi, jakieś lekkie przekłamanie w newsie – od razu nas poprawiajcie. Jest to nasz pierwszy tak duży projekt i mamy nadzieję, że będziecie dla nas wyrozumiali (oczywiście życzymy wam, byście nie popadali w skrajność!).

Póki co, w załodze mamy trzy stałe osoby. Jednak wciąż potrzebujemy pomocy! Będziemy robić wszystko co w naszej mocy, by działy (które już wkrótce się pojawią, cierpliwości) zostały uzupełnione w najlepszy możliwy sposób. Jeśli jesteście chętni, oczywiście możecie wysłać do nas zgłoszenie, w którym umieścicie następujące informacje:

  • Twój nick, dzięki któremu będziesz porozumiewać się ze społecznością
  • Data urodzenia
  • Ulubiona część serii Tomb Raider
  • Co chciałbyś robić w zespole (za co odpowiadać, itp)
  • Dlaczego sądzisz, że to właśnie powinieneś być Ty.

Newsman:

Bardzo dobrze by było (zwłaszcza jeśli chodzi o newsy), jakby chętny miał umiejętność sprawnego posługiwania się językiem angielskim. Wszystkie nowe informacje od twórców gry pochodzą z za granicy, więc będą publikowane w tym języku. Twoim zadaniem będzie szybka reakcja na owe informacje, przetłumaczenie ich w sposób łopatologiczny (jednakże zgodny z prawdą), oraz sporządzenie na tej podstawie treściwego newsa na stronę główną.

Działy:

Jak się zapewne domyślacie, nasza strona będzie także zawierała opisy poszczególnych gier z serii, gadżetów, filmów, komiksów, itp. Chcielibyśmy, aby w czynnym rozwoju strony miał udział każdy odwiedzający. A więc – jeśli macie jakieś informacje na temat poszczególnych kwestii (gry, komiksy, filmy, itp), spokojnie możecie je do nas podesłać. My dokonamy odpowiedniej korekty (jeśli będzie to wymagane), i podpiszemy Twoim nickiem, jeśli będziesz chciał.

Jednakże, jeśli chcesz, możesz osobiście zgłosić się, i zająć odpowiednim działem sam. Np. jeśli wiesz bardzo wiele o Tomb Raider III, możesz sporządzić opis tej gry, zrobić screeny (koniecznie muszą być wykonane własnoręcznie!), opisać przeciwników, lokacje, bronie, itp… W takiej sytuacji, cały przygotowany przez Ciebie dział zostanie podpisany Twoim nickiem/e-mailem/imieniem i nazwiskiem (w zależności od Twojego wyboru), oraz – zostaniesz moderatorem odpowiedniego działu na naszym forum dyskusyjnym.

W każdym razie – jeśli jesteś chętny pomóc – jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje!

No, to chyba tyle z informacji organizacyjnych. Już wkrótce ponownie się odezwiemy, być może będzie to już pierwszy news o TR?

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.