Tomb Raider na targach E3 2016

Największa coroczna wystawa przemysłu gier odbędzie się już za niecały miesiąc, a w związku z tym firmy z branży coraz częściej informują nas co nieco na temat nadchodzących atrakcji.

Zrobiła to również firma Square Enix zapowiadając część swoich planów związanych z nadchodzącym E3 2016, w których znalazł się m.in. Tomb Raider. Nie wiadomo jednak co się pojawi, ale wiemy, że będzie to coś „emocjonującego”. Według naszych spekulacji może być to, któraś z trzech następujących rzeczy:

  • Nowy dodatek fabularny związany z Croft Manor do Rise of the Tomb Raider, o którym dowiedzieliśmy się z „przypadkowo” udostępnionych nagrań prezentujących zarys fabuły [TUTAJ] . Jak wiemy przedstawione DLC było rozważane przez twórców, ale czy w końcu dojdzie do jego produkcji? To się okaże.
  • Zapowiedź Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4. Najnowsza część serii była eksluzywem dla konsoli Xbox One i 360. Premiera na PC już za nami, a gracze PS4 niestety zostali skazani na najdłuższe oczekiwanie. Według wcześniejszych zapowiedzi gra na tejże konsoli ma mieć premierę pod koniec 2016 roku, więc może to odpowiedni moment na jakąś zapowiedź?
  • Nowa część serii Tomb Raider. Powstaje jednak pytanie czy jest to możliwe podczas gdy poprzednia część serii nie została jeszcze nawet wydana na konsolę PlayStation 4, a od premiery na konsolach Microsoftu minęło tylko pół roku? Przypomnijmy również, że w przypadku Tomb Raider z 2013 roku oraz Rise of the Tomb Raider miała miejsce dwu letnia przerwa pomiędzy zapowiedziami obu produkcji w trakcie E3.

Prawdę prawdopodobnie poznamy bliżej startu tegorocznych targów gier E3, a może dopiero podczas trwania samego eventu. Jedno jest pewne – będzie ekscytująco!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.