TOMB RAIDER OZŁOCONY: Oficjalnie wkroczył w status „gold”!

Darrell Gallagher oficjalnie poinformował o najważniejszym wydarzeniu produkcji najnowszego Tomb Raidera: gra zyskała status gold. A oznacza to mniej więcej tyle, że praca nad nią całkowicie się już zakończyła. Usunięto możliwie jak największą ilość bugów i dopracowano każdy możliwy szczegół. Gra w ciągu 25 dni trafi w nasze ręce! Oto oficjalna informacja prasowa twórców:

Wiadomość od głowy studia, Darrella Gallaghera:
„Osiągnęliśmy złoto!”

To była długa podróż, i wydaje się, jakbyśmy byli na niej wszyscy razem. Dziękujemy za wasz ciągły entuzjazm i wsparcie, odkąd pierwszy raz zaprezentowaliśmy światu nową wizję Tomb Raidera. Jestem niezwykle szczęśliwy mogąc powiedzieć, że jesteśmy w ostatnim etapie tego, co było tak ekscytującą i wyzywającą przygodą przez ostatnie parę lat. Tomb Raider osiągnął status gold, i zmierza prosto do oficjalnej premiery 5 marca, więc już niedługo dostaniecie grę w swoje ręce.

Jeszcze w 2010 roku, kiedy ujawniliśmy Tomb Raider, obiecaliśmy wprowadzić nową podstawę dla franczyzny – zbudować historię przekształcającą Larę Croft w bohatera, i zabrać ją w przygodę jakiej nigdy dotąd nie widziano. Jestem bardzo szczęśliwy, że wciąż mogę wspierać się tymi słowami.

Wsadziliśmy w tą grę wszystko, i jestem pewny, że stworzyliśmy coś co pokazuje historię Tomb Raidera, pchając na granice możliwości interaktywną formę opowiadania historii, czy samą formę designu. Gra połączyła dwa studia, dwa dema na E3, 50+ tematów numerów magazynów na całym świecie, 150 nominacji, prawie 800 fan artów, 2000 postów na blogu, oraz 50000 odpowiedzi na naszym oficjalnym forum.

Przyszedł jednak czas, by oddać grę w wasze ręce. Mamy szczerą nadzieję, że wam się spodoba. Wiemy, że wam się spodoba, jesteśmy z niej nadzwyczajnie dumni.

28 dni.
Darrell.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.