Klasztor (Monastery)

monastery_thumb

Klasztor

Klasztor jest cichym i odizolowanym miejscem na szczycie góry. Jego praktycznie monochromatyczne wrażenie wywołuje spokój i relaks… Nie daj się jednak zwieźć! Już od dawnych czasów trzęsienia ziemi nawiedzające te tereny osłabiały fundamnty owych naturalnych formacji skalnych, a Solarii wykorzystało tego każdy aspekt. Wszystko, co zostało uszkodzone, bądź ma wady konstrukcyjne, po prostu się zawali. Uważaj na spadający gruz. Zabije cię.


  • CECHY MAPY:

Wysoko położony klasztor z główną bramą, którą można otworzyć, bądź zamknąć.

Walące się mosty te mosty są niezwykle użyteczne, zwłaszcza dla Rozbitków, przede wszystkim w trybie Rescue (Ratunek).

Pułapki – kolce, liny, wybuchające beczki, skały. Podczas gdy wydaje się, że arena już dawno opuszczona, wciąż czai się tam wiele pułapkę, które mogą być śmiertelne.

  • STRATEGIE:

Rozbitkowie – kontrolujcie mosty blisko spawnu! W pobliżu znajdują się liny prowadzące tam, a kontrola owego terenu da wam zdecydowaną przewagę nad Solarii.

Solarii – niszczcie mosty! Zwłaszcza w momentach strategicznych, uzbrajajcie pułapki kolczaste często, i korzystajcie z samego klasztoru, by przeważyć szalę wygranej na waszą stronę, w każdym z trybów rozgrywki.

Po jednej stronie mapy znajduje się pewna nisza z liną prowadzącą na terytorium Rozbitków. W przypadku, gdy ów terytorium jest słabo chronione, liny są świetnym sposobem na dostanie się do, i z tej strefy.

Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.