Mapy multiplayer DLC

Do gry Tomb Raider (2013) została wydana seria kilku dodatkowych map oraz paczek rozszerzających tryb multiplayer. Mapy zostały wydane w formie DLC

SHANTY TOWN


Shanty Town

Mapa dostępna w trybie multiplayer od 26 marca 2013 roku. Mapa powstała na motywach Shanty Town znanego z trybu singleplayer, w którym Lara Croft zmierza się w wieloma oddziałami Solarii. Głównymi aspektami mapy są strome zjazdy, zabójcze pułapki oraz wiele lin do zjeżdżania, dzięki którym możliwa jest szybka ucieczka.

1939 Multiplayer Map Pack


1939

Mapy dostępna w trybie multiplayer od 3 kwietnia 2013 roku. Paczka zawiera mapę Wartime Bunker oraz Forest Meadow. Pierwsza z nich to zupełnie nowa mapa, którą jest bunkier pochodzący z czasów II wojny światowej. Jest to jednocześnie śmiertelnie niebezpieczny labirynt z wieloma naruszonymi konstrukcjami, które łatwo można wykorzystać przeciwko wrogowi. Druga z map powstała na podstawie jednego z etapów dostępnych w trybie singleplayer, w którym Lara Croft musi po cichu zabić przeciwników stojących na jej drodze w celu dołączenia do swojej załogi. Jest to bardzo otwarta przestrzeń, co daje nowe możliwości do zaatakowania swoich wrogów.

Caves & Cliffs Multiplayer Map Pack


Caves & Cliffs

Mapy dostępne w trybie multiplayer od 23 kwietnia 2013 roku. Paczka zawiera mapę Cliff Shantytown i The Burning Village. Pierwsza z nich to fragment zabudowań Solari w górnych partiach miasta na klifach. Druga to japońskie miasto, które pochłania ogień powstały przez wybuch gazu podziemnego. Jest to bezpośrednio powiązane z działaniami Lary Croft w trybie singleplayer, która doprowadziła do tego kataklizmu.

Shipwrecked Multiplayer Map Pack 


Shipwrecked

Mapy dostępne w trybie multiplayer od 7 maja 2013 roku. Paczka zawiera mapę Lost Fleet i Himiko’s Cradle. Pierwsza z nich to fragment floty Oni. Druga to świątynia poświęcona królowej Himiko, wybita w skale, jednocześnie piękna, ale również niebezpieczna ze względu na ilość pułapek jakimi jest wypełniona.

Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.