Plaża (Beach)

Beach_Plaza_thumb

Plaża

W pobliżu skalnego wybrzeża wyspy znajduje się pewne niebezpieczne i otwarte miejsce pełne zawrotów głowy. Oferuje ono to, czego nie znajdziesz na żadnej innej mapie, przede wszystkim – brutalne burze. Błyskawice losowo trafiają w ziemię i rozprzestrzenaiją ogień. Na mapie znajduje się mnóstwo prętów świetlnych, które raz aktywowane zabiją każdego, kto ośmieli się zbliżyć.


  • CECHY MAPY

Raj dla snajperów mnóstwo miejsc położonych wysoko, z możliwością zestrzelenia niespodziewających się tego graczy.

Pręty świetlne unikalne dla owej mapy, pręty świetlne są świetnym sposobem na pozbycie sie tłumów.

Pułapki kolce, sidła, wybuchające beczki, spadające gruzy, butle z propanem, wieżyczki. Mapa posiada mnóstwo takich rzeczy, dlatego uważaj na każdy swój krok. Przydatny może okazać się Instynkt Przetrwania!

  • STRATEGIE

Rozbitkowie we wszelakich trybach gry, powiedzie im się, jeśli będą kontrolować tunel centralny w pobliżu ich miejsca spawnu. Przydatne będzie częste uzbrajanie pułapek z kolcami, bądźcie jednak ostrożni – do kompleksu prowadzą aż cztery ścieżki!

Solarii powinni wykorzystywać pionowość mapy oraz liny do zjeżdżania, by odnieść sukces. Używanie łuku jako snajperki, zaszycie się gdzieś wysoko doprowadzi do niezłych wyników, ale nie zaszkodzi, jeśli uzbroją trochę pułapek przy dolnym tunelu!

Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.