Podziemie (Underground)

podziemie_underground_thumbnail

Podziemie

Gdy Japończycy poddali się pod koniec drugiej wojny światowej, trzy z ich czterech nuklearnych łodzi podwodnych zostały zniszczone przez wrogie siły. I-403, czwarta łódź podwodna nie została nigdy odnaleziona, ukryta w w podziemnej bazie na wyspie. Łódź posiada pewien śmiertelny sekret… gdy maszyna została opuszczona, oficerowie zarządzili samo-destrukcję  -niestety z powodu niestabilności zasilania, odliczanie nigdy się nie zaczęło. Podczas meczu na owej mapie zasilanie powróci, a wrota zostaną otwarte. Pierwsza drużyna, która aktywuje samo-destrukcję  utnie czas meczu do 2 minut. Kto zwycięży?


  • CECHY MAPY

Mały, ciasny i wąski wygląd mapy – mnóstwo korytarzy, kłopoty na każdym zakręcie.

Samozniszczenie drużyna, która aktywuje samo-destrukcję zdobędzie PD oraz kredyty za każdą śmierć, jaką ten efekt wywoła.

Pułapki sidła, wybuchające beczki, ściany do zniszczenia bronią ciężką, butle z propanem, wieżyczka. Największym zagrożeniem są tutaj jednak gracze, poprzez sposób, w jaki walczą w ciasnych korytarzach.

Zniszczalny most środkowy most może się osłabić i doprowadzić do zawalenia. Jeśli zasilanie jest włączone, podczas zawalenia się, most wywoła pole elektryczne, które zada obrażania każdemu graczowi znajdującemu się na nim – przechodzisz na własne ryzyko. Używaj instynktu przetrwania!

  • STRATEGIE:

Nie zatrzymuj się na mapie znajdują się wąskie korytarze i ślepe zaułki, które są przydatne dla doświadczonych i umiejętnych graczy. Zestrzel bariery i zbierz tyle amunicji, ile możesz.

Użyj samo-destrukcji – jeśli prowadzić, albo, cóż, masz chaotyczną osobowość, naciśnij przycisk. Zresetuje czas do 2:00, doda, bądź odejmie czas, zależnie od tego, kiedy zostanie włączony. W „Grze otwarte” lub „Trybie drużynowym” zabójstwa liczą się jako punkty dla ciebie – mnóstwo, mnóstwo zabawy, zwłaszcza w trybie gry otwartej.

Zniszcz most i zelektryzuj go.

Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.