Tryb Endurance od dziś na konsoli Xbox One

Od dziś posiadacze konsoli Xbox One mogą zaopatrzyć się w pierwsze rozszerzenie do Rise of the Tomb Raider, które zawiera nowy tryb „Mode Endurance”. Na czym wspominany tryb polega? Naszym zadaniem jest przetrwać – za dnia zbierać surowce i polować w poszukiwaniu pożywienia, aby przeżyć mroźne noce.

„Zdana na własne siły w dzikich leśnych ostępach, Lara musi stać się myśliwym, poszukiwaczem i konstruktorem, by przetrwać, zmagając się w dzień z żywiołami, a w nocy walcząc z groźnymi przeciwnikami, zarówno ze świata ludzi, jak i zwierząt. To ostateczna próba: kobieta kontra dzika przyroda, w której Lara musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i przetrwać jak najdłużej wśród niekończących się, bezwzględnych krajobrazów. Ogień zużywa zapasy drewna, zimno zabija nieprzygotowanych wędrowców, pożywienie przywraca zdrowie, a wszystko trzeba samodzielnie schwytać, znaleźć lub wytworzyć. Zaczynasz, nie mając nic i wszystko musisz znaleźć. Rzuć znajomym wyzwanie i spróbuj przetrwać najdłużej, wspinając się na szczyty rankingów, by zdobyć tytuł Mistrza surwiwalu. Pakiet zawiera nowy strój oraz broń.”

Dodatek wyceniony został na niecałe 10 Euro, czyli polscy gracze zapłacą około 40 złotych. Zainteresowane osoby muszą zorganizować na dysku konsoli prawie 1 giga miejsca.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.