Tryb multiplayer nieoficjalnie potwierdzony?

Mimo, iż Crystal Dynamics w grudniu 2010 roku poszukiwało producenta i projektanta trybu multiplayer, większość z nas sądziła, że owi pracownicy pracować będą nad niezapowiedzianymi jeszcze nowymi grami studia developującego Tomb Raidera. Coś jednak mówi, że jest troszkę inaczej. Jak widzicie na stronie głównej, wczoraj pisaliśmy newsa o aktualizacji oficjalnej strony gry.

Fani bardzo szybko przeanalizowali zawartość strony, i odkryli bardzo ciekawą grafikę. Możecie ją zobaczyć w całości klikając ten link. Przedstawia kilka grafik nieznajomego pochodzenia, a także mnóstwo ikonek… Na kilku napisane jest osobno: „SP”, „MP”, oraz „DLC”. Co to może oznaczać? Prawdopodobnym jest, iż są to skróty od słów kolejno: „singleplayer”, „multiplayer” oraz „downloadable content”. Być może skróty te wcale nie dotyczą wymienionych aspektów, ale… wśród społeczności gier komputerowych, owe skróty oznaczają właśnie te rzeczy. Warto zwrócić uwagę na resztę ikonek, na których tekst jest jeszcze bardziej niewiadomy.

Wśród ikonek możemy także zauważyć jedną z… podwójnymi pistoletami! Możliwym więc jednak jest, że Lara będzie posługiwać się dwoma pistoletami, jak w poprzednich grach serii. A teraz szczerze – kto ucieszyłby się z faktu, że jednak tych pistoletów nie będzie? A jak wasza reakcja na prawdopodobny tryb multiplayer i długo przedpremierowa zapowiedź DLC?

Mnie osobiście tryb multiplayer cieszy niezmiernie, tylko te DLC… miejmy nadzieję, że będą one zawierać content dotyczący tylko multiplayera. Zresztą Crystal Dynamics oficjalnie potwierdziło, że w głównej kampanii nie będzie żadnych wyciętych misji, które sprzedawane będą osobno jako DLC, i przez które mogą być niepotrzebne niedopowiedzenia fabularne. Trzymajmy ich za słowo!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.