Twardzi z nas rozbitkowie, ale i nieźli archeolodzy. STATYSTYKI!

Square Enix opublikowało dziś bardzo interesujące statystyki dotyczące najnowszego Tomb Raidera. Przedstawiamy Wam wszystkie z nich – od ilości zabitych jeleni, po ilość zrabowanych grobowców. Dzisiejsze dane dotyczą tylko i wyłącznie trybu dla pojedynczego gracza, ze wszystkich trzech platform docelowych – Xbox 360, PC oraz PlayStation 3!

Zacznijmy więc od wspomnianych jeleni… W sumie zabito ich już 5 294 879 razy. Widać lubujemy się w wyżynaniu wesoło hasających po lesie zwierzątek… Chociaż, nie tylko tych w lesie. Z pewnością pamiętacie małe i słodkie kraby spacerujące po plażach, hm? No cóż, okazuje się, że nie wszyscy uznali je za słodkie i nieszkodliwe, a widzieli w nich tylko źródło punktów doświadczenia, bowiem zginęło ich już 1 417 750!

Skoro już o zabijaniu mowa, to przyjrzyjmy się statystykom mówiącym o rzeczywistym zagrożeniu. Aż 147 675 058 przeciwników zostało zabitych strzałą! Zakładam, iż wielu z Was wie o dostępnym ulepszeniu w obozie, dzięki któremu możemy wystrzeliwać zapalone strzały. Ilu przeciwników zginęło w ten sposób? Otóż nie mała liczba, bo aż 20 601 083. Zakładam też, że chcieliście odzyskać swoje strzały, i zabieraliście je pokonanym wrogom. Zabrano ich w sumie 356 988 302. Lara nie lubi tracić swoich nabytych niedawno własności, jak widać…

Kolejne statystyki dotyczą ucieczki od śmierci. Twardzi z nas rozbitkowie – przed śmiercią w nagłych wypadkach uciekliśmy już w sumie 13 742 891 razy. A ile uników zrobiliśmy przed samym wrogiem? Okazuje się, że nieźli z nas akrobaci… aż 11 067 764 razy musieliśmy się wyginać, by uniknąć ataku. Nieźli z nas także archeologowie. Zrabowaliśmy już 3 570 956 grobowców!

Square Enix zapowiada także, że wkrótce opublikuje jeszcze więcej statystyk. Odwiedzajcie nas często, ale grajcie też w grę i przyczyńcie się do powiększenia owych liczb!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.