Twórcy Tomb Raider w sieci – po raz pierwszy zagraj wraz z nimi w tryb multiplayer

Marzyliście kiedyś o zagraniu w swoją ulubioną grę w towarzystwie samych jej twórców? Od dawna wielu deweloperów przygotowuje takie akcje i bawi się w trybie online wraz  z fanami. Podobnie czyni Square Enix i ujawnia, iż już wkrótce ekipa z Eidos Montreal i Crystal Dynamics wskoczy z nami do gry.

A teraz konkrety – już jutro, w godzinach 22:00 – 03:00 czasu polskiego, użytkownicy usługi Xbox Live Gold, posiadający na swoim koncie grę Tomb Raider, będą mogli odnaleźć na serwerach samych twórców prowadzących rozgrywkę. Poszczególni deweloperzy ukrywać się będą pod nickami – TombRaiderLD, TombRaiderProd4, TombRaiderGD, TombRaiderProd – odszukajcie ich i wysyłajcie zaproszenia!

Niestety żadnych wieści o innych platformach, wszystko skupia się tylko i wyłącznie na Xboxie 360. Miejmy nadzieję, że wkrótce podobne inicjatywy zagoszczą także na innych platformach, PC oraz PlayStation 3. Póki co jednak możecie na własnej skórze przekonać się, jak dobrze w swoją własną grę grają ich twórcy na konsoli Microsoftu.

Źródło: Xbox.com

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.