W sieci opublikowano fragment wyciętego zakończenia Shadow of the Tomb Raider! [AKTUALIZACJA]

Jeden z użytkowników serwisu Vimeo opublikował nagrany kamerką film, pokazujący ostatnie sceny z gry Shadow of the Tomb Raider. Nie byłoby w tym nic dziwne gdyby nie fakt, że film ten zawiera zupełnie nowy fragment, który ostatecznie nie znalazy się w grze i jest dostępny do obejrzenie tutaj! Jeśli nie przeszliście jeszcze gry to pod żadnym pozorem nie czytajcie dalszej części tego wpisu.

Na zaprezentowanym fragmencie widzimy m.in. list od Jacqueline Natli, głównej protagonistki w Tomb Raider 1 oraz trylogii sprzed czasów reboota w Anniversary i Underworld. Jeśli pokazane sceny są autentyczne znaczy to, że twórcy pomimo rebootu serii i deklaracji stworzenia postaci Lary Croft na nowo  w końcu chcieli zdecydować się na połączenie świata nowej Lary z tą klasyczną.

Gracz, który wrzucił filmik do sieci mówi, że miał szansę zobaczyć dodatkowe scenki tylko dlatego, że nie aktualizował swojej gry od momentu, w którym znalazła się ona na jego koncie. Oznacza to, że ostateczna decyzja o usunięciu tych fragmentów zapadła dosłownie na kilka tygodni przed premierą. Dlaczego dodatkowe scenki z rezydencji Croftów nie znalazły się w grze? Tego niestety jeszcze nie wiemy, ale z pewnością już niedługo możemy się spodziewać stanowiska wydawcy lub twórców tej sprawie.

[AKTUALIZACJA 20.09.2018 19:50]

Tak jak przewidywaliśmy, pojawiło się oficjalne stanowisko w sprawie alternatywnego zakończenia Shadow of the Tomb Raider:

W trakcie produkcji Shadow of the Tomb Raider rozważano wiele rodzajów scen po napisach końcowych. Niestety jedna z rozważanych scen, która nie została ostatecznie wybrana była omyłkowo zawarta w grze. Patch premierowy naprawia ten błąd oraz wprowadza wiele poprawek. Tak jak zawsze zalecamy instalację patcha, aby gracz mógł cieszyć się najbardziej aktualnym doświadczeniem z gry.

Jak się okazuje, dodatkowa scena w zakończeniu Shadow of the Tomb Raider to tylko i wyłącznie niedopatrzenie ze strony twórców, którzy wcześniej zrezygnowali z tej wersji. Dodatkowa scena wywołała sporą dyskusję, ponieważ twórcy od początku deklarowali iż reboot to całkiem nowa historia Lary Croft niezwiązana z jej wcześniejszymi przygodami. Jednak mimo tego, w którymś momencie pomysł połączenia świata klasycznej Lary i rebootu się pojawił.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.