Warner Bros szuka reżyserki do filmu Tomb Raider?

Tak na prawdę już od 2011 roku dostajemy kolejne niepotwierdzone informacje na temat nowego filmu “Tomb Raider”, który miał ukazać się w kinach już w 2013 roku. Na skutek wielu komplikacji, w tym m.in. wyrzucenie pierwotnego scenariusza do kosza, czas się ten wydłużył i film nie powstał do dziś.

Dobra wiadomość jest taka, że sprawa nie stoi w miejscu! Kolejna nowa i niepotwierdzona plotka mówi, że Evan Daughtry skończył pisać scenariusz do filmu. Pisaliśmy już o nim wcześniej TUTAJ. A co za tym idzie Warner Bros może rozpocząć kolejny proces powstawania filmu i poszukuje  reżyserki. Co zaskakujące jest już wybrany pewien typ reżyserki, którą Warner Bros chciałoby widzieć przy produkcji nowego filmu, bo poszukają kogoś na wzór Michelle Maclaren, która pracowała m.in. przy “Breaking Bad”. Jak mówi źródło z Hollywood:

Scenariusz jest już u dyrektorów i tu jest haczyk. Oni szukają reżyserki w typie Michelle Maclaren. Restart jest na dobrej drodze, istnieje silny postęp produkcji jeśli chodzi o umowę z Square Enix – firmy, do której należy Tomb Raider.

Przypominamy jednak, że to wszystko jest tylko plotką, ale przecież w każdej plotce jest ziarno prawdy 🙂 Pozostaje nam tylko czekać, czekać i jeszcze raz czekać. Skoro czekamy już 4 lata to możemy jeszcze trochę, prawda?

 

c0nrad

View more posts from this author