WIEMY, KTO ZAGRA LARĘ! Alicia Vikander nową Larą Croft!

Nowa era filmów z serii Tomb Raider zyskuje coraz to wyraźniejsze kształty. Właśnie oficjalnie ujawniono, że w Larę Croft wcieli się Alicia Vikander, aktorka pochodząca ze Szwecji. Wśród kandydatek na Larę Croft było mnóstwo innych dziewczyn, które z pochodzenia są Brytyjkami – w tym Daisy Ridley, gwiazda ostatnich Star Warsów.

Alicia była jednak pierwszy wyborem producentów, i jak się okazuje – ostatnim. Dopiero teraz zdecydowano ujawnić się tę informację, ponieważ twórcy czekali na ostateczną wersję scenariusza. Przypominamy, że reżyserem produkcji został już dawno ogłoszony norweg Roar Uthaug. Produkcją zajmą się wytwórnie Warner Bros. oraz MGM.

Alicia Vikander to 28-letnia szwedzka aktorka/tancerka. Karierę aktorską zaczęła w 2002, a niedawno, bo w styczniu bieżącego roku otrzymała Oscara za rolę drugoplanową w filmie The Danish Girl (2015). Znana jest także z popularnego Ex Machina (2014).

Miejmy nadzieję, że nic już nie stanie na przeszkodzie produkcji filmowego Tomb Raidera i zdjęcia rozpoczną się na tyle szybko, byśmy w przyszłym roku mogli ujrzeć Pannę Croft na dużym ekranie!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.