Witamy nowych redaktorów Tomb Raider Center

Od razu na wstępie przypomnę, jaka idea przyświecała mi zakładaniu Tomb Raider Center. Przede wszystkim serwis ten miał skupiać się na nowej serii przygód Lary Croft, czyli począwszy od gry Tomb Raider z 2013 roku. Z czasem jednak, gdy miałem trochę więcej wolnych chwil, starałem się budować coś większego.

Wraz z Konradem (tutaj c0nrad) próbowaliśmy zrobić więcej działów dotyczących innych aspektów świata TR. Wkradło się nam także trochę klasyków – dwa lata temu dołączył do nas na pewien okres The Dragon, który zajmował się poradnikami na naszym kanale YouTube. Po jakimś czasie jednak rozstaliśmy się i w związku z grami od Core Design nic się więcej nie działo.

Z dniem dzisiejszym dołącza do nas dwóch miłośników klasycznych gier z serii Tomb Raider. To Peo oraz Sardoc. Obaj zajmą się działami na stronie związanymi z TR1-TR5, Angel of Darkness, Legend i Anniversary. Ponadto obiecali także zająć się wideo-solucjami do tychże gier, które będą umieszczane na naszym kanale YouTube. Pojawił się już pierwszy odcinek do solucji Tomb Raider 2. Poradnik do Tomb Raider (1996) jest już na naszym kanale pod tym linkiem, a wykonany został przez użytkownika The Dragon.

Zapraszamy do subskrypcji i częstego zaglądania na naszą stronę w przeciągu nadchodzących tygodni i miesięcy, gdyż pojawi się wiele nowości i zmian!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.