Wkrótce zapowiedź… komiksów?

W najnowszym podcaście (już czternastym!) twórców Tomb Raidera znalazła się jedna, mała informacja na temat… komiksów. Karl Stewart zapytany szczegółowo o kampanię reklamową, odpowiedział:

Wydajemy grę, i dla tej gry mamy specjalnie ustaloną datę premiery. To 5 marca. Ale nawet na końcu tego dnia, nic nie kończy się wraz z nim. Wychodzi po prostu gra, dla ludzi, żeby mogli w nią zagrać. Jak wiecie, mamy też film. Za niedługo mamy zamiar ujawnić partnerstwo z firmą od komiksów. Mamy w zanadrzu wiele rzeczy, które będą ciągle kontynuowały całą markę.

Z ciekawszych informacji z podcastu to przede wszystkim to, że następny epizod The Final Hours of Tomb Raider wyjdzie w ciągu dwóch tygodni, a nagrywany był w San Diego, na Comic-Conie. W filmiku zobaczymy Rhiannę Pratchett, trochę Camilli Luddington, Johna Stafforda i kilkoro innych, branżowych ludzi.

W ciągu kilku następnych tygodni dowiemy się także, gdzie i jak zdobyć ekskluzywny artbook ze szkicami koncepcyjnymi i grafikami z Tomb Raidera. Prawdopodobnie będzie on pre-orderowym exclusivem, ale być może będzie go można zdobyć w późniejszym czasie w jakiś inny sposób.

W ciągu następnego miesiąca odbywać się będzie kilka imprez, na których nie zabraknie także TR – miejmy nadzieję, że będzie co publikować!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.