KONKURS! Wygraj RotTR na Xbox One & Temple of Osiris na Steam!

Od europejskiej premiery Rise of the Tomb Raider minęło już prawie półtora tygodnia i jeśli jakimś nieszczęśliwym trafem ktoś z was nie nabył jeszcze swojej kopii, to mamy dla was dobrą wiadomość. Ktoś z was otrzyma dzisiaj zupełnie darmowy kod umożliwiający dostęp do cyfrowej wersji Digital Deluxe Rise of the Tomb Raider wraz z Season Passem na Xbox One!

Zasady konkursu wyglądają następująco:

  1. Polub naszą stronę na Facebooku.
  2. Znajdź na stronie tombraider.gram.pl w działach poświęconych Rise of the Tomb Raider odnośnik (link), który przeniesie cię do pewnego zdjęcia o pewnym tytule. Na zdjęciu będzie informacja o konkursie i wskazówkach.
  3. Skopiuj zdjęcie zawarte w odnośniku, wejdź na naszą stronę na Facebooku i wklej zdjęcie w prywatnej wiadomości do nas, aby otrzymać kod.
  4. Wygrywa ten, kto pierwszy przyśle na naszą facebookową skrzynkę wyżej wymienione zdjęcie!
  5. Odnośnik zostanie umieszczony na naszej stronie jeszcze dziś koło godziny 14:00.

A teraz druga część konkursu. Pamiętacie z pewnością udaną produkcję Lara Croft and the Guardian of Light? Doczekała się ona kontynuacji, która swoją premierę miała rok temu, w grudniu 2014. Mamy dla Was do rozdania aż dwa kody na produkcję na Steamie. Co należy zrobić? Podobnie jak w przypadku Rise of the Tomb Raider, odnośnik do zdjęcia pojawi się na naszej stronie. Po kolei:

  1. Polub naszą stronę na Facebooku.
  2. Znajdź na stronie tombraider.gram.pl w dziale poświęconym Lara Croft and the Temple of Osiris bądź Lara Croft and the Guardian of Light bądź Lara Croft GO odnośnik (link), który przeniesie cię do pewnego zdjęcia. Na zdjęciu będzie informacja o konkursie i wskazówkach.
  3. Skopiuj zdjęcie zawarte w odnośniku, wejdź na naszą stronę na Facebooku i wklej zdjęcie w prywatnej wiadomości do nas, aby otrzymać kod.
  4. Wygrywają dwie osoby, które jako pierwsze przyślą na naszą facebookową skrzynkę wyżej wymienione zdjęcie!
  5. Odnośnik zostanie umieszczony na naszej stronie jeszcze dziś koło godziny 20:00.

Wszystkim zainteresowanym życzymy powodzenia! 🙂

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.