Zadaj pytanie twórcom Tomb Raidera!

Już za niecałe dwa tygodnie będzie po słynnych targach Electronic Entertainment Expo, w skrócie „E3″. Na tegorocznej edycji oczywiście nie zabraknie Square Enix, a co za tym idzie Crystal Dynamics i ich produkcji, Tomb Raider!

Ekipa odpowiedzialna za grę będzie pokazywać fragmenty gameplayu, których nikt jeszcze nie widział. Przedsmak tego możecie zobaczyć na teaserze opublikowanym w poprzednim newsie.

Jako, iż Crystal Dynamics bardzo dba o swoich fanów, wyszli z bardzo ciekawą inicjatywą, nazywającą się „Ambasadorzy Społeczności” (Community Ambassadors). Z programu Official Fansite Program, w którym uczestniczy także Tomb Raider Center, wybrano 17 spośród ponad 50 webmasterów prowadzących fansite traktujący o serii TR i Larze Croft. Tych kilkanaście osób poleci do Los Angeles, by uczestniczyć w pokazach gry. Będą oni naszymi ambasadorami. Każdemu ambasadorowi przysługują 2-3 strony z Programu.

Także i nam został przydzielony ów ambasador. Dzięki niemu, będziemy na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się podczas targów. Udostępniane nam będą wywiady, grafiki, i różne tego typu smaczki. Wszystko oczywiście z pokazów najnowszej odsłony serii!

Jeśli ktoś niecierpliwi się, by poznać treść kryjącą się za tytułem newsa, już spieszę z wyjaśnieniem. Poprzez naszych „szpiegów” podczas pokazów, będę upoważniony zadać im pytanie dotyczące Tomb Raidera. W tym właśnie momencie chciałbym powiedzieć, że Wy też możecie to zrobić! Wystarczy, że w komentarzu do tego newsa, zadacie pytanie. Jakiekolwiek! Jeśli trapi Was jakiś aspekt najnowszej produkcji studia Crystal Dynamics, po prostu zapytajcie, jak będzie wyglądał.

Pytanie może dotyczyć praktycznie wszystkiego! Oczywiście w granicach rozsądku. ;) Proszę także, byście nie zadawali pytań typu „O czym opowiada gra?” bądź czegoś bardziej oczywistego, jak „Jak Lara znalazła się na wyspie?”. Mile widziane pytania takie jak „Czy pojawi się walka wręcz?” lub „Jaki wygląda system rozwoju postaci?”. Ups, no i widzicie – sam Wam podałem przykłady pytań, które oczywiście możecie zadać!

Jeśli macie konto na forum, możecie także zadać pytanie tam! Wszystkie pytania także będą zbieranie w odpowiednim wątku. Jeszcze raz proszę – starajcie się, by pytania były oryginalne i nie powtarzały się często!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.