Zagraj w RotTR przed premierą! Gdzie? W Poznaniu i Warszawie!

Do końca tego roku na horyzoncie widnieją jeszcze dwa ciekawe punkty z perspektywy fana serii Tomb Raider. Otóż na aż dwóch eventach pojawi się Rise of the Tomb Raider – i to jeszcze przed swoją światową premierą!

Pierwszą imprezą, na której będziecie mogli zagrać w demo RotTR jest Poznań Game Arena. Odbywa się ona w dniach 16-18 października, jak nazwa wskazuje, w samym Poznaniu. Więcej szczegółów pod tym linkiem.

Drugą okazją do zagrania będzie Warsaw Games Week. To całkiem nowa, odbywająca się w Warszawie impreza w dniach 23-25 października. Na obu imprezach pojawi się mnóstwo światowych wystawców, takich jak Microsoft, Sony, Nintendo, Ubisoft, CDP.PL, i wiele, wiele innych. Prócz Rise of the Tomb Raider, Microsoft zamierza także pokazać Forza Motorsport 6 oraz Fifa 16.

Póki co nie wiemy, jaka część gry zostanie udostępniona dla szerokiej publiczności, chociaż możemy domyślać się, że będzie to fragment syberyjski, który widzieliśmy już na gameplayach.

Póki co, jeszcze nie jesteśmy pewni, czy pojawimy się na którymkolwiek z wydarzeń. Możemy za to zdradzić, że na Warsaw Games Week na pewno pojawi się polska cosplayerka Lary Croft, „Blonde Lara Croft„.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.