Zapowiedziano następną część Tomb Raidera! Mamy trailer!

Dopiero co wydano nowe DLC do Rise of the Tomb Raider pod tytuł Cold Darkness Awakened oraz zapowiedziano nowy dodatek skupiający się na Croft Manor, a już teraz dostaliśmy informację na temat nowej części serii!

Według informacji podanych przez Crystal Dynamics nowa gra będzie kontynuacją fabuły z Rise of the Tomb Raider, ale w nieco zmienionej formie. Jako że sprzedaż ostatniej części gry była słaba i gra nie dostała zbyt wielu nagród postanowiono zmienić zasady rozgrywki i poszerzyć grupę wiekową dla jakiej gra byłaby dostępna. Od tej pory nowe części serii Tomb Raider będą prawdopodobnie nie od lat 18+, a od 4+.

Na czym będzie polegać rozgrywka? Będąc w postaci kucyka z twarzą Lary będziemy podróżować przez kucykowe ruiny po tęczu. Twórcy zapowiadają, że ruin ma być jeszcze więcej niż w ostatniej części. Ma powrócić również Jonah, który będzie nam towarzyszyć, aż do odnalezienia Baby Poniacza. Pierwszy trailer możecie znaleźć TUTAJ!

Ujawniono również, że nieznana postać przypominająca kota, znajdująca się w lewym górnym rogu na pierwszym zaprezentowanym plakacie jest głównym dowódcą Trójcy. Brzmi intrygująco, nieprawdaż?

Prima Aprilis

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.