Zapowiedziano właśnie Lara Croft: Relic Run

Relic Run Key Art

Większość posiadaczy nowoczesnych smartfonów pewnie zna bardzo popularną grę Temple Run, oraz jej kontynuację Temple Run 2. Nie bez powodu zrobiły furorę, wciągający szybko gameplay i możliwości upgrade’u szybko pozwoliły grze na zdobycie mnóstwa fanów. W ślady sukcesu owej gry postanowili pójść twórcy Tomb Raidera.

Lara Croft: Relic Run to nowa gra na systemy Android, iOS oraz Windows Phone, czerpiąca inspirację z gier wyżej wymienionego pokroju gier. Crystal Dynamics oraz Square Enix wspólnie z Simutronics stworzyli grę, która jest czymś więcej niż typowym produktem typu adventure runner. Gra jest o wiele bardziej zróżnicowana, posiada wiele sekwencji akrobatycznych, walki, pojazdów, walk z bossami, w tym między innymi sławnego z pierwszej części Tomb Raidera T-Rexa!

Podobnie jak reszta gier z serii „Lara Croft”, Relic Run przywróci nam uczucie nostalgii w stosunku do oryginalnej Lary. Ogromna przygoda, fascynująca akcja i tony znajdziek do zebrania w parze z szybką rozgrywką.

Aktualnie gra została wydana tylko w Holandii, w wersji na Androida i iOS. Co ważniejsze, gra będzie w formie Free 2 Play, czyli darmowa do pobrania, lecz w samej grze możliwe, lecz nieobowiązkowe będą do zrobienia zakupy – ulepszenia za prawdziwe pieniądze, i tym podobne.

Niestety nie wiadomo, kiedy gra pojawi się na pozostałych rynkach. Mogą to być ponoć nawet miesiące. O to obszerna galeria z gry, oraz krótki trailer, by zobaczyć, jak to wszystko wygląda w ruchu!

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.