ZMIANY NA TOMB RAIDER CENTER.

Witajcie moi nieliczni czytelnicy. 🙂 Jak widzicie, dzisiaj bardziej personalnie – tak, mam do przekazania jedną małą informację, która poważnie wpłynie na Tomb Raider Center. Muszę to przyznać, i powiem to absolutnie szczerze – podejmując się prowadzenia strony o całej serii Tomb Raider spodziewałem się, że wszystko przyjdzie mi bardzo łatwo. Miałem bardzo ambitne plany, które niestety nie znalazły odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Wyobrażałem sobie szeroko rozwinięte centrum redakcyjne, zadbane forum, świetne informacje w działach o każdej z poszczególnej grze TR. Jak mogliście zobaczyć wcześniej, wiele rzeczy zostało dodanych w dosyć szybkim tempie. Mimo wszystko, materiały okazały się nierzetelne – w działach lądowały materiały kopiowane prosto ze strony WoTR, do której nie boję się linkować.

Mimo wszystkich nieporozumień, dalej podkreślam, że to nie była moja wina, po prostu nie miałem wpływu na zamieszczane informacje. Zajmowała się tym jedna z naszych pierwszych czytelniczek, którą darzyłem zaufaniem, które też niestety straciłem – tak samo szybko jak pozyskałem. Błąd amatora, ot co. 🙂 Cieszę się, że sprawa została wyjaśniona, przynajmniej z mojej strony, i od jakiegoś czasu idziemy „na czysto”.

Niestety pewnie też zauważyliście, że wraz z usunięciem „mocno inspirowanych” WoTR informacji, działy stoją puste. Miałem zamiar je uzupełnić, niestety, by od zera ogarnąć całe uniwersum tak ogromnej serii jaką jest Tomb Raider, potrzeba niezwykle dużo czasu, znajomości każdej z poszczególnych gier z serii na wylot. Przyznam się, że z owymi produkcjami miałem naprawdę do czynienia dobre kilka lat temu, i chętnie bym do nich wrócił, niestety, czas rzadko na to pozwala. A każdy wie, że jak już wsiąkniemy na dobre w owe uniwersum TR, łatwo z niego nie wyjdziemy. 😉

W związku z powyższą informacją, przekazuję wiadomość – od teraz Tomb Raider Center skupi się tylko i wyłącznie na najnowszych produkcjach spod znaku marki Tomb Raider. Nie mam planów dotyczących uzupełniania działów odnoszących się do klasycznych części gier, czy ostatniej trylogii. To, że na razie nie mam planów, nie znaczy, że kiedyś ów plany mogą się pojawić. Póki co jednak, zapraszam wszystkich na wyżej wspomnianą stronę – World of Tomb Raider. Istnieją już dobre kilka lat (chłopaki, będzie już 10?), i posiadają naprawdę rzetelne informacje, a co jeszcze lepsze – przykładają się do nich.

Nie mam zamiaru tutaj reklamować konkurencyjnych stron internetowych, po prostu wolę, żebyście czytali tamte wspaniałe, szczegółowe informacje, niż moje wypociny bez polotu, więc jak widzicie – robię to z troską o fanów Tomb Raidera. 🙂 Nikt oczywiście nie będzie miał mi za złe (mam nadzieję), jeśli jeszcze raz Was tam odeślę, jeśli szukacie czegoś na temat produkcji, o których informacji nie ma na TRC. I jeszcze raz podkreślam – od teraz Tomb Raider Center skupia się tylko i wyłącznie na dostarczaniu newsów ze świata TR i informacjach o najnowszych dzieł markowanych znakiem „Tomb Raider”.

Zapomniałbym dodać. Jako, że ktoś czasami tworzy jeszcze w Polsce coś w Tomb Raider Level Editor, też dział spróbujemy utrzymać.

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie, Adamaru!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.